BABY MONSTERS Wkładka do wózka Easy Twin Midnight
obecnie wyprzedano

BABY MONSTERS Wkładka do wózka Easy Twin Midnight


 • BABY MONSTERS Wkładka do wózka Easy Twin Red
 • BABY MONSTERS Wkładka do wózka Easy Twin Forest
 • BABY MONSTERS Wkładka do wózka Easy Twin Heather Grey
 • BABY MONSTERS Wkładka do wózka Easy Twin Taupe

Cena
114,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A255796

BABY MONSTERS Wkładka do wózka Easy Twin Midnight
BABY MONSTERS oferuje wkładkę do wózka jako wyposażenie dodatkowe do EASY TWIN, tak, aby z jednej strony maluchy cieszyły się jeszcze większym komfortem, a z drugiej rodzicom łatwiej było usunąć zabrudzenia.

Materiał wkładki EASY TWIN 3.0S sprawia, że wózek ten będzie jeszcze bardziej komfortowy, a jednocześnie działa jako pokrowiec i chroni siedzenie przed zabrudzeniem. BABY MONSTERS wzięło również pod uwagę bezpieczeństwo pasażerów, ponieważ wkładka posiada oczywiście pasujące szczeliny na pasy bezpieczeństwa. System pasów bezpieczeństwa można przez nie łatwo przewlec, a dziecko (dzieci) może bezpiecznie podróżować.
 • wymiary: 4 x 40 x 28 cm
 • Wysyłka

  Dostawa przesyłek:

  W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

  Serwis

  Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

  Opis produktu okazał się niewystarczający? Masz dodatkowe pytania dotyczące wybranego modelu wózka? Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie skontaktujemy się z producentem i odpowiemy na Twoje dalsze pytania.

  Najpopularniejsze marki