BABY MONSTERS Kosz Shop&Go dla Easy Twin
Cena
259,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A255651

BABY MONSTERS Kosz Shop&Go dla Easy Twin
Dzięki podwójnemu wózkowi EASY TWIN rodzice otrzymują niezwykle wszechstronny wózek. Czy to z jedną gondolką, jednym siedzeniem, dwoma gondolkami czy dwoma siedzeniami - wszystko jest możliwe, a teraz jeszcze więcej: Dzięki SHOP & GO, BABY MONSTERS oferuje teraz jeszcze jedną wygodną opcję. W krótkim czasie przekształca zwykły wózek w wózek o ogromnej powierzchni magazynowej. Szczególnie praktyczne, gdy jedno dziecko już wyrosło z wózka, a rodzice potrzebują więcej miejsca na zakupy. Dzięki systemowi SHOP & GO, wózek jest po prostu stworzony, aby być dla Ciebie doskonałym asystentem podczas zakupów.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Serwis

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Opis produktu okazał się niewystarczający? Masz dodatkowe pytania dotyczące wybranego modelu wózka? Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie skontaktujemy się z producentem i odpowiemy na Twoje dalsze pytania.

Najpopularniejsze produkty:

BABY MONSTERS Kosz Shop&Go dla Easy Twin
259,00 zł
Najpopularniejsze marki