BABY MONSTERS Gondola Side dla Easy Twin 3.0S, Jeans Limited Edition

BABY MONSTERS Gondola Side dla Easy Twin 3.0S, Jeans Limited Edition


Cena
346,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-6 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A254868

EAN: 0704715864949

BABY MONSTERS Gondola Side dla Easy Twin 3.0S, Jeans Limited Edition
Z gondolami Main i Side wózek EASY TWIN 3.0S może być używany od urodzenia. Pozycje poszczególnych gondol są oznaczone na wózku.

EASY TWIN 3.0S oferuje rodzicom dwa warianty zastosowania:
  • Wózek podwójny dla rodzeństwa: Rodzice mogą w tym samym czasie przewieźć dziecko w wieku siedzącym oraz dziecko leżące w gondolce.
    Używanie tylko z jedną gondolą: Rodzice potrzebują gondoli MAIN (w przypadku korzystania z wózka tylko z jedną gondolą należy użyć gondoli MAIN + może być używana tylko w pozycji głównej wskazanej na wózku)

  • Wózek podwójny dla bliźniaków: rodzice chcą przewieźć dwoje dzieci, które nie potrafia jeszcze samodzielnie siedzieć: Rodzice potrzebują gondoli MAIN + gondoli SIDE

Gondole MAIN i SIDE, dostępne jako akcesoria, mogą być używane w połączeniu dla dwójki niemowląt. Wewnątrz gondoli dzieci czują się bezpiecznie i pewnie. Składany daszek i praktyczny pokrowiec z ochroną przed wiatrem chronią dziecko przed słońcem, przeciągami i innymi czynnikami atmosferycznymi.
Wskazówka: Gondola MAIN baby może być używana samodzielnie na podwójnym wózku. Natomiast Gondola SIDE może być stosowana tylko w połączeniu z gondolą MAIN.
Gondole te są przeznaczone wyłącznie dla dzieci od urodzenia, które nie potrafią jeszcze siedzieć, obracać się, podnosić się na kolanach i podparciach rąk. Maksymalny ciężar w pozycji leżącej wynosi 9kg.

Szczegóły:
  • wymiary: 26,5 x 81 x 32,5 cm
  • W zestawie folia przeciwdeszczowa

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Serwis

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Opis produktu okazał się niewystarczający? Masz dodatkowe pytania dotyczące wybranego modelu wózka? Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie skontaktujemy się z producentem i odpowiemy na Twoje dalsze pytania.

Najpopularniejsze produkty:

BABY MONSTERS Gondola Side dla Easy Twin 3.0S, Jeans Limited Edition
346,00 zł