Baby Jogger Gondolka Kompakt black

Baby Jogger Gondolka Kompakt black

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!
  • Dostępnych jeszcze 2 szt.!
  • Baby Jogger Gondolka Kompakt gray
  • Baby Jogger Gondolka Kompakt crimson

SCD¹ 795,97 zł
685,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 110,97 zł

Opis produktu

Nr art.: A140339

Baby Jogger Gondolka Kompakt black
Praktyczna i komfortowa gondolka, która zadba o bezpieczeństwo i wygodę dziecka. Jest wygodna w montażu na stelażu oraz w transporcie. Kompatybilna z wózkami Baby Jogger, które posiadają system Mounting Bracket. Pondato kompatybilna z wózkami podwójnymi CITY MINI GT Double oraz CITY MINI DOUBLE model 2011/2012 W zestawie inkl. adapter Mounting Bracket.

Serwis

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Opis produktu okazał się niewystarczający? Masz dodatkowe pytania dotyczące wybranego modelu wózka? Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie skontaktujemy się z producentem i odpowiemy na Twoje dalsze pytania.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

baby jogger

Z Baby Jogger jesteś na każdym kroku mobilny

Od momentu powstania firmy w latach 80-tych, wózki Baby Jogger to produkty wysoko cenione przede wszystkich przez rodziców. Założyciele Baby Jogger – również rodzice – posiadają niezbędną wiedzę na temat możliwości, jakie powinnien posiadać wózek sportowy. Wiedza ta została wprowadzona w czyn, którego rezultatem są ciągle udoskonalane wózki Baby Jogger. Wózek sportowy powinnien zapewnić dziecku wysoki komfort nie tylko na wyboistych drogach miejskich, ale również na miękkich leśnych przydrożach. Niebłahe wyzwanie, z którym Baby Jogger sprostował się po mistrzowsku - naturalnie w ścisłej współpracy z innymi rodzicami i dziećmi.
Baby Jogger Gondolka Kompakt black
SCD¹ 795,97 zł
685,00 zł