❤ 8 x więcej babypoints ❤
❤ 8 x więcej babypoints ❤
Odbierz teraz
00
godz.
00
min.
00
sek.

To też może Ci się spodobać

AXKID Podkładka przeciwpotna AreoMoov Grey
obecnie wyprzedano

AXKID Podkładka przeciwpotna AreoMoov Grey


Cena
150,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A314995

EAN: 5413421814456

AXKID Podkładka przeciwpotna AreoMoov Grey
Opis przetłumaczony automatycznie na podstawie naszego niemieckiego sklepu babymarkt.de
Podkładka przeciwpotna AXKID AeroMoov zmniejsza ryzyko przegrzania.
Podkładka zapobiega spoconym włosom i mokrym plecom. Bezpieczna i wygodna jazda z nowym pokrowcem na siedzenie. Poduszka AXKID AeroMoov pomaga dziecku utrzymać odpowiednią temperaturę ciała, nawet w gorące letnie dni.

Brak przegrzania
Podkładka jest specjalnie zaprojektowana design , aby zapobiec przegrzaniu dziecka w foteliku samochodowym. Struktura plastra miodu 3D w wkładce zapewnia warstwę powietrza pomiędzy dzieckiem a fotelikiem samochodowym. Zapewnia to cyrkulację powietrza wokół pleców, głowy i ud dziecka. Struktura 3D nie ulega kompresji podczas użytkowania, zapewniając dziecku stałą cyrkulację powietrza.

Przegrzanie i śmierć z przegrzania w samochodzie to problem, który jest bardziej powszechny niż myślisz, zwłaszcza w ciepłe letnie dni. Pokrowiec na siedzenie AXKID AeroMoov pomoże Ci zapobiec przegrzaniu dzięki specjalnej technologii 3D, która umożliwia cyrkulację powietrza. Oznacza to, że podróżowanie w ciepłe dni z pokrowcem będzie bardziej komfortowe i przyjemne dla Twojego dziecka.

Dzięki współpracy z AeroMoov, wiodącym producentem w dziedzinie produktów do cyrkulacji powietrza, oraz AXKID jako ekspertem w dziedzinie Re board , możesz oczekiwać wysokiego standardu komfortu i jakości. Poduszka AXKID AeroMoov została opracowana wyłącznie dla produktów AXKID i dlatego jest idealnie dopasowana do wszystkich produktów AXKID Re board . Dzięki podzieleniu pokrycia fotelika na dwie części, automatyczny zagłówek może być nadal wygodnie używany i regulowany po umieszczeniu dziecka w foteliku.

Pokrowiec na siedzenie AXKID AeroMoov jest podzielony na dwie części. Jedna część jest przeznaczona na sam fotelik i obszar siedzenia. Druga część jest przymocowana do zagłówka. Taki podział daje podkładce elastyczność, dzięki której można ją stosować we wszystkich AXKID Re board ern. Oznacza to, że pasuje do następujących foteli: AXKID ONE, AXKID Minikid 1, AXKID Minikid 2, AXKID Modukid Seat, AXKID Move, AXKID Rekid, AXKID Wolmax. Pokrowiec na fotelik AXKID wykonany jest z bawełny organicznej i sprawia, że siedzenie w foteliku jest bardzo miękkie i wygodne dla dziecka. Podkładka jest również bardzo wygodna dla rodziców, ponieważ bardzo łatwo się pierze w pralce w temperaturze 40°C i szybko schnie. Pokrycie siedziska posiada certyfikat OekoTex 100 klasa 1. Oznacza to, że podkładka jest całkowicie wolna od szkodliwych substancji, które mogłyby być szkodliwe dla Twojego dziecka. Safety first - zawsze!

Szczegóły produktu:
  • Unikalna technologia 3D redukująca nagrzewanie się i cyrkulację powietrza.
  • Absorbuje wilgoć i pot
  • Podzielony na 2 części umożliwia korzystanie z automatycznego zagłówka
  • Miękkie, wygodne i można je prać w pralce
  • Odpowiednie dla wszystkich Re board er od AXKID
  • Wykonane z bawełny organicznej i nadające się do recyklingu

Wysyłka

Dostawy realizujemy kurierem DPD. Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana przy każdym produkcie.

W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem zostawi awizo, w którym poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyłki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty: