54 osoby
oglądające dziennie dany produkt.
AMAZONAS Baby Chusta do noszenia dzieci MEI TAI TREE

AMAZONAS Baby Chusta do noszenia dzieci MEI TAI TREE

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!
  • AMAZONAS Nosidełko MEI TAI EARTH
  • AMAZONAS Nosidełko turystyczne Mei Tai Bordeaux
  • AMAZONAS Nosidełko turystyczne Smart Carrier Blueberry fiolet
  • AMAZONAS Nosidełko turystyczne Smart Carrier Earth brąz/błekit

324,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A041525

AMAZONAS Baby Chusta do noszenia dzieci MEI TAI TREE
Chusta do noszenia dzieci


Renomowana jakość marki AMAZONAS

Produkt ekologiczny (ECO) wg wytycznych testu ekolog icznego niezależnej federacji konsumenckiej ™ko-Test

Mei Tai jest w krajach azjatyckich często używaną, tradycyjną pomocą w noszeniu dzieci, a obecnie nosidło to cieszy się również u nas dużą popularnością. Mei Tai tree marki AMAZONAS jest idealną alternatywą do naszych klasycznych chust oraz pr zeznaczone jest dla wszystkich dzieci. W nosidle Mei Tai tree dziecko siedzi w zalecanej pozycji "żabki" (szerokie ułożenie nóżek), tak istotnej dla zdrowego rozwoju kręgosłupa i bioderek. Dzięki wyściełanym paskom na ramiona jest ono ni ezwykle łatwe do zawiązania. Mei Tai tree to doskonałe połączenie chusty i nosidła - ale bez użycia sprzączki czy zapięcia. Posiada ono wszystkie zalety chusty do noszenia i jest tak łatwe do zakładania, jak nosidło plecakowe! Dzięki wiązanym paskom na ramiona jak i wokół bioder możliwe jest indywidualne dopasowanie nosidła do potrzeb dorosłego. AMAZONAS Mei Tai tree jest wykonane z 100% bawełn y. Paski i zabezpieczenie główki wyściełane są na najważniejszych odcinkach, co zapewnia maksymalny komfort.

Szczegóły:
• Wymiary ok. 33 x 45 cm
• Waga ok. 0,5 kg
• Maksymalne obciązenie ok. 15 kg

Produkt posiada certyfikat wg normy: ™ko-Tex-Standard 100 - Nr: ZHGO 069166 Ins tytucja sprawdzająca TESTEX

Serwis

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Opis produktu okazał się niewystarczający? Masz dodatkowe pytania dotyczące wybranego modelu wózka? Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie skontaktujemy się z producentem i odpowiemy na Twoje dalsze pytania.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Amazonas

AMAZONAS® - Innowacyjne produkty dla dużych i małych

Od ponad 20 lat marka AMAZONAS® tworzy nowoczesne, kreatywne produkty dla dzieci od chwili narodzin, wspierając ich zdrowy rozwój. Większość produktów tej marki powstaje w Brazylii, gdzie do ich produkcji wykorzystuje się wiedzę Indian. Oprócz hamaków marka AMAZONAS® znana jest z produkcji siedzisk do zawieszenia, nosidełek i chust do noszenia dzieci i niemowląt.
AMAZONAS Baby Chusta do noszenia dzieci MEI TAI TREE
324,00 zł