TWOJA SZANSA na 10%
TWOJA SZANSA na 10%
Twój kod:
LAST5552
00
godz.
00
min.
00
sek.
Sprawdźi
Alecto digital Babyphone z kolorem display DVM-69

Alecto digital Babyphone z kolorem display DVM-69


Cena
633,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A240409

Alecto digital Babyphone z kolorem display DVM-69
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Piękna Babyphone z kamerą.
To DVM-69 jest jeden Babyphone z aparatem fotograficznym i 2 cale koloru display . Jednostka nadrzędna może być również Touch obsługiwana. Ale piękno musi być również funkcjonalne! Tak samo jak w przypadku wszystkich Babyphone z nich, Alecto możesz być pewien, że DVM-69 zawsze będzie działać bez problemów. To DVM-69 znaczy, że zawsze widzisz śpiące dziecko, nawet gdy jest ciemno.

A jeśli coś się stanie?
Nie panikuj! Nie panikuj! Nie panikuj! Babyphone Posiada funkcję mowy. Więc możesz uspokoić swoje dziecko swoim głosem. Możesz również włączyć światło nocne lub projektor - ewentualnie z pewnej odległości - aby pokazać dziecku kojący, jasnoniebieski pokaz światła na suficie lub ścianie. Jestem pewna, że dziecko wróci do snu.

Wszystkie funkcje w zestawie!
Oczywiście, znajdziesz tu wszystkie funkcje, których oczekujesz. DVM-69 Oznacza to na przykład, że użytkownik znajduje się poza obszarem jednostki macierzystej. Poza tym, możesz zobaczyć jak to jest warm w pokoju twojego dziecka. Jednostka rodzicielska posiada praktyczny uchwyt, który można przymocować na przykład do paska do spodni. Więc możesz być pewien, że Babyphone zawsze jest ktoś w pobliżu.

System DVM-69 można rozszerzyć o extra kamery. Ułatwia to oczekiwanie na nowe dziecko, ale również wtedy, gdy dziecko ma różne miejsca do spania lub gdy śpi z tobą kilka dzieci. Do urządzenia nadrzędnego można podłączyć maksymalnie 4 kamery i jednocześnie oglądać wszystkie obrazy.

Dalsze szczegóły dotyczące produktu:
  • Możliwość rozszerzenia o wiele kamer
  • Touch eksploatacja
  • Być przywiązanym na wiele sposobów w przedszkolu.
  • Z lampą nocną i gwiazdami.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

Alecto digital Babyphone z kolorem display DVM-69
633,00 zł
Najpopularniejsze marki