superfit  Girls Thong Sand - wszystkie metal liszaj różowe (średnie)

superfit Girls Thong Sand - wszystkie metal liszaj różowe (średnie)


Tabela rozmiarów
  •  superfit  Girls Sand Łodyga palcowa - wszystkie metal liszki (średnie silver

Cena
120,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A277683

superfit Girls Thong Sand - wszystkie metal liszaj różowe (średnie)
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Jakość marki z domu superfit - Wielka odpowiedzialność za twoje stopy!

Pod parasolem fabryki butów Legero, buty trzech marek Superfit Legero i Pomyśl. Superfit to wiodąca marka butów dziecięcych w Europie. 98% ankietowanych pediatrów i chirurgów ortopedów oceniło, że Superfit -buty dla dzieci z najwyższym wynikiem. Wszystkie buty zostały opracowane we współpracy z lekarzami. Najważniejsze są: czapka na piętę, podeszwa typu roll-off, wsunięcie, oddychająca podszewka wewnętrzna i profil podeszwy; but po prostu "pasuje".

Legero stale dąży do stosowania najnowszych technologii w celu zapewnienia, że otrzymają Państwo produkt najwyższej jakości, którego produkcja uwzględnia aspekty zdrowotne użytych materiałów, jak Design również obróbkę, materiał i dopasowanie. Własne zarządzanie jakością interpretuje istniejące już wytyczne prawne dotyczące stosowanych materiałów jeszcze bardziej rygorystycznie, tak aby buty spełniały najwyższe wymagania jakościowe i zdrowotne. superfit LEGERO - po prostu dobre buty.

To modern Sand piwo z palca na udzie w ładnym Design piwo od SUPERFIT oferuje maksymalną swobodę ruchów palców i jednocześnie maksymalny komfort chodzenia. Letni pantofel posiada regulowaną klamrę na zewnątrz, która umożliwia optymalny chwyt. Anatomicznie ukształtowana, pokryta skórą wkładka korkowa dodatkowo zapewnia komfort noszenia. To.... SUPERFIT -jest produkowany w średniej szerokości (szerokość WMS "M4") i zachwyca swoim modern Design połączeniem z najwyższym komfortem chodzenia.

Szczegóły dotyczące produktu:
  • Upper: Tecno
  • Jedyny materiał: EVA
  • Podszewka: Podszewka syntetyczna
  • Wślizgnąć się.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

superfit Girls Thong Sand - wszystkie metal liszaj różowe (średnie)
120,00 zł