Silver Cross  Adapter Simplicity dla Jet Black

Silver Cross Adapter Simplicity dla Jet Black


Cena
150,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A269664

EAN: 5055836910417

Silver Cross Adapter Simplicity dla Jet Black
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Buggy Jet jako praktyczny system podróżowania.

Nasz Buggy Jet jest przeznaczony dla modern rodziców, którzy dużo podróżują. Czy to w samolocie, czy w samochodzie, składany Jet jest tak kompaktowy, że można go bardzo łatwo przetransportować. Pasuje do bagażników prawie wszystkich samolotów i zajmuje bardzo mało miejsca w samochodzie. Jeśli Twoje dziecko zasypia w nosidełku dla niemowląt po drodze, nie musisz go budzić, aby umieścić go w wózku: Adapter za zniszczenie nosidełka dla niemowląt Simplicity .

Simplicity Adapter Są one po prostu klikane na ramkę buggy. W ciągu kilku sekund możesz umieścić nasz fotelik dla Simplicity dzieci na odrzutowcu. Żeby twój ukochany mógł spać w spokoju. Nasz Simplicity fotelik samochodowy jest nagradzany, spełnia europejską normę DIN ECE 44/04 i nadaje się od urodzenia do wagi ok. 13 kg. Więcej informacji na temat naszych akcesoriów.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Serwis

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Opis produktu okazał się niewystarczający? Masz dodatkowe pytania dotyczące wybranego modelu wózka? Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie skontaktujemy się z producentem i odpowiemy na Twoje dalsze pytania.

Najpopularniejsze produkty:

Silver Cross Adapter Simplicity dla Jet Black
150,00 zł