To też może Ci się spodobać

 plum ® Colour s Springsafe ® Trampolina z siatką zabezpieczającą Flamingo Pink, 426 cm
obecnie wyprzedano

plum ® Colour s Springsafe ® Trampolina z siatką zabezpieczającą Flamingo Pink, 426 cm


Cena
2.262,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A245060

EAN: 4260341189703

plum ® Colour s Springsafe ® Trampolina z siatką zabezpieczającą Flamingo Pink, 426 cm
Opis przetłumaczony automatycznie na podstawie naszego niemieckiego sklepu babymarkt.de
Jaki jest twój ulubiony kolor? Może migotanie Flamingo Pink? Zainspiruj się bawiąc się na zewnątrz z Colour s przez Plum Seria ®.

Nowa obudowa design upraszcza instalację i zwiększa żywotność. Ta trampolina o długości 426 cm z technologią Springsafe ® i funkcjami oddzielającymi Jumper sprężyny od ramy i daje dorosłym pewność, że są wygodne, a dzieci mogą się bezpiecznie odbijać. Możesz pozostać aktywny podczas zabawy, skakanie na trampolinie poprawia rozwój fizyczny i zapewnia wiele godzin zabawy.

Szczegóły:
 • Wymiary: 426 cm
 • Max. Waga użytkownika: 100 kg
 • Wiek: od 6 lat

 • Uwaga
  Nie nadaje się dla dzieci poniżej 6 roku życia. Niebezpieczeństwo obrażeń! Niebezpieczeństwo kolizji!
  Musi być zmontowany przez dorosłego. Wymagany nadzór osoby dorosłej. Używać tylko na zewnątrz. Tylko do jednorazowego użytku. Używać bez butów. Nie należy używać, gdy skocznia jest mokra. Opróżnij kieszenie i ręce przed użyciem. Zawsze wskakuj na środek skaczącego arkusza. Nie wolno jeść ani pić na trampolinie. Zawsze przed użyciem należy zamknąć otwór w siatce. Żadnych salta. Ograniczyć czas nieprzerwanego użytkowania (robić regularne przerwy). Nie używać przy silnym wietrze oraz odpowiednio zabezpieczyć i zamocować. Trampolina musi być zmontowana przez osobę dorosłą zgodnie z instrukcją obsługi i sprawdzona przed pierwszym użyciem. Waga użytkownika Maksymalnie 100 kg. Trzymaj się z dala od ognia. Tylko do użytku prywatnego. Siatkę zabezpieczającą należy wymienić po 12 miesiącach. Nie zostawiaj skaczącego arkusza ze skokiem. Należy przestrzegać wskazówek zawartych w instrukcji obsługi dotyczących "Konserwacji i przechowywania" oraz "Bezpiecznego użytkowania". Upewnij się, że jest wystarczająco dużo wolnego miejsca nad i obok trampoliny. Co najmniej 2 m odległości od np. ogrodzeń, ścian, kabli elektrycznych. Usuń ewentualne zagrożenia, takie jak gałęzie lub przewody. Trampoliny należy używać tylko na równym i twardym podłożu. Przed użyciem należy przeczytać instrukcję obsługi. Żadna osoba nie powinna być pod trampoliną. Nie używaj trampoliny w ciemności. Nie należy używać trampoliny, jeśli jesteś pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Nie należy skakać na trampolinie z góry, np. z drzewa lub balkonu.

  Najpopularniejsze produkty: