To też może Ci się spodobać

 PLAYMOBIL  ® Zabawa rodzinna Małe pandki w obudowie zewnętrznej 70344
obecnie wyprzedano

PLAYMOBIL ® Zabawa rodzinna Małe pandki w obudowie zewnętrznej 70344


Cena
74,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT

Produkty z serii PLAYMOBIL® Family Fun

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A282781

EAN: 4008789703446

PLAYMOBIL ® Zabawa rodzinna Małe pandki w obudowie zewnętrznej 70344
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Pierwotnie małe pandki pochodziły z Chin. Urocze zwierzęta o czerwonym futrze i czarnych oczach z guzikami są szczególnie popularne wśród dzieci. Dzisiaj dziadek odwiedza z dwójką wnuków zoo. Z wózka ręcznego mały chłopiec ogląda zabawny zgiełk małych kocich misiów. W swoim przestronnym wybiegu niedźwiedzie mają wystarczająco dużo miejsca, aby się wygłupiać i bawić.

Zestaw gier zawiera trzy PLAYMOBIL -Konfiguracje, dwie małe pandki, wózek dziecięcy z fotelikiem, balonik i wiele innych akcesoriów. Element demarkacyjny może być ustawiony indywidualnie. Zestaw do zabawy jest idealnym uzupełnieniem dużego zoo przygodowego (art. nr 70341).

szczegóły dotyczące produktu:
  • Rysunki: 1 mężczyzna, 1 dziewczynka, 1 dziecko
  • Zwierzęta: 2 czerwone pandki, 2 kaczki
  • Akcesoria: wózek z fotelikiem dla dziecka, 1 element demarkacyjny rowu wodnego z roślinami wodnymi, 1 zieleń z drzewami i roślinami, 1 torba na ubranka, 1 aparat fotograficzny ze sznurkiem, 1 balonik, 1 butelka dla dziecka, 1 butelka do picia, 1 zegarek na rękę
  • Wiek: od 4 lat
Uwaga
Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Niebezpieczeństwo uduszenia z powodu małych części, które mogą zostać połknięte!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty: