PLAYMOBIL  ® Wakacje rodzinne z bankomatem

PLAYMOBIL ® Wakacje rodzinne z bankomatem


Cena
49,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-6 dni robocze

Produkty z serii PLAYMOBIL® Family Fun

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A293740

EAN: 4008789704399

PLAYMOBIL ® Wakacje rodzinne z bankomatem
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
W odległych krajach wycieczka do bankomatu jest szczególnie ekscytująca, ponieważ do odkrycia są zupełnie inne i ciekawe banknoty. Po przybyciu na miejsce, matka i syn idą najpierw do bankomatu po gotówkę. To bardzo proste: włóż kartę bankową do otworu, wprowadź swój PIN i pieniądze wyjdą z otworu. Mały chłopiec przygląda się uważnie tym dziwnym notatkom. Jest wiele interesujących szczegółów do odkrycia.

W skład zestawu gier wchodzą dwa PLAYMOBIL -figury, Chihuahua, bankomat, banknoty, klucz i inne dodatki. Aby ponownie napełnić banknoty, maszynę można otworzyć za pomocą klucza.

szczegóły dotyczące produktu:
  • Figury: 1 kobieta, 1 chłopiec
  • Zwierzęta: 1 Chihuahua
  • Akcesoria: 1 bankomat, 1 klucz, 1 karta płatnicza, 1 zestaw banknotów (6 sztuk), 1 torebka, 1 walizka, 1 plecak, 1 torba na sok, 1 smycz dla psów, 1 para pantofli kąpielowych
  • Wiek: od 4 lat
Uwaga
Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Niebezpieczeństwo uduszenia z powodu małych części, które mogą zostać połknięte!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

PLAYMOBIL ® Wakacje rodzinne z bankomatem
49,00 zł