PLAYMOBIL  ® Kiosk plażowy Family Fun
Cena
91,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-6 dni robocze

Produkty z serii PLAYMOBIL® Family Fun

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A293734

EAN: 4008789704375

PLAYMOBIL ® Kiosk plażowy Family Fun
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Dzień na plaży jest wspaniały. Na mały lub większy głód między nami idziemy do einl aden de Strandkiosk. Oprócz obfitych przekąsek, takich jak chipsy, kiełbaski czy hamburgery, są tu także smaczne słodkie babeczki i napoje orzeźwiające. Wczasowicze dostają coś smacznego w barze i rozkoszują się tym przy stoliku barowym pod zacienioną palmą. Na świeżym powietrzu wszystko smakuje dwa razy lepiej.

Zestaw do gry składa się z dwóch PLAYMOBIL -konfiguruje kiosk plażowy z kasą i różnymi rodzajami jedzenia i picia, palmę, stół barowy i inne akcesoria.

szczegóły dotyczące produktu:
  • Wymiary (długość x głębokość x wysokość): 14 x 8 x 13 cm
  • cyfry: 1 kobieta, 1 mężczyzna
  • Zwierzęta: 1 Rak
  • Akcesoria: 1 kiosk plażowy, 1 palma, 1 stół barowy, 2 doniczki z kwiatami, 1 kasa, 2 kubki do napojów, 4 butelki, 2 tace, 1 półka, 1 pudełko, 3 babeczki, 1 ciasto, 2 hamburgery, 2 hot dogi, 1 frytki, 1 sukienka (dwuczęściowa), 4 muszle
  • Wiek: od 4 lat
Uwaga
Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Niebezpieczeństwo uduszenia z powodu małych części, które mogą zostać połknięte!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

PLAYMOBIL ® Kiosk plażowy Family Fun
91,00 zł