To też może Ci się spodobać

 PLAYMOBIL  ® Galaxy Police  - Galaxy Police - Truck
obecnie wyprzedano

PLAYMOBIL ® Galaxy Police - Galaxy Police - Truck


Cena
299,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT

Produkty z serii PLAYMOBIL® Galaxy Police

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A293917

EAN: 4008789700186

PLAYMOBIL ® Galaxy Police - Galaxy Police - Truck
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Truck Zawiera roboczą lampkę błyskową (baterie w Police zestawie), rozkładaną rampę rakietową i zamykaną celę więzienną. Ze zintegrowanym odrzutowcem do kręcenia się i zatrzymywania pojazdów wroga. W tym odrzutowiec do ataku wroga na ekscytujące pościgi!

szczegóły dotyczące produktu:
  • Wymiary (długość x głębokość x wysokość): 32 x 13 x 18,5 cm
  • cyfry: 2 Galaxy policjantów; 1 Galaxy pirat, 1 Galaxy robot policyjny
  • Akcesoria: 1 Galaxy Police - Truck ; 2 pistolety bolcowe; 1 Galaxy Police odrzutowiec rozpoznawczy; 4 małe rakiety, 1 Galaxy odrzutowiec piracki; 2 pociski dronowe rozpoznawcze; 1 ochrona child policyjna ; 1 para kajdanek; 2 zielone pistolety laserowe; 1 czerwony pistolet laserowy; 1 pilnik myśliwski; 1 jednostka sterująca; 1 jednostka sterująca przewodem łączącym; 1 antena satelitarna; 1 przegubowa antena satelitarna; 1 schowek na Truck ; 1 kask z daszkiem; 1 zestaw słuchawkowy biały z reflektorem i boom mic; 1 zestaw słuchawkowy czarny z reflektorem i boom mic; 1 słuchawki; 3 pary mankietów na ramię; 4 pary podłokietników; 2 nakładki na piersi
  • Wiek: od 5 lat
Uwaga
Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Niebezpieczeństwo uduszenia z powodu małych części, które mogą zostać połknięte!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty: