playgro  Zabawki do kąpieli mają przyjaciół
Cena
68,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-6 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A283737

EAN: 9321104876300

playgro Zabawki do kąpieli mają przyjaciół
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Zabawka do kąpieli ma przyjaciół playgro to wspaniała zabawka do kąpieli, dzięki której dzieci od 6 miesięcy mogą zanurzyć się w świecie fantasy w wannie.

Oprócz figurek i łodzi są też inne wysokie light s: Szop zaczyna świecić, gdy tylko wejdzie w kontakt z wodą. I jest też wielka cecha w drugim niedźwiedziu. Drugi niedźwiedź jest bezpiecznym misiem kąpielowym. Gdy temperatura wody jest wyższa niż 38°C, dno niedźwiedzia odbarwia się i sygnalizuje, że woda jest zbyt gorąca dla b aden de dziecka.

Szczegóły produktu:
  • Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość): 16 x 6 x 20 cm
  • Materiał: 41 % HIPS, 55 % PVC, 4 % ABS
  • Bez bisfenolu A
  • W zestawie baterie: 1 x LR1130
  • Wiek: od 6 miesięcy
Uwaga
Stosować tylko w płytkiej wodzie pod nadzorem dorosłych. Zawiera baterię przycisków. Niebezpieczeństwo w przypadku połknięcia. Proszę usunąć wszystkie opakowania przed użyciem. Ten produkt zawiera baterię litową w kształcie guzika lub monety. Połknięcie przycisku lub baterii litowej w kształcie monety może spowodować wewnętrzne oparzenia chemiczne, a nawet śmierć w ciągu dwóch godzin. Zużyte baterie należy natychmiast zutylizować. Nowe i zużyte baterie należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli podejrzewasz, że baterie zostały połknięte lub wrzucone do części ciała, zwróć się o natychmiastową pomoc medyczną. Proszę usunąć wszystkie opakowania przed użyciem.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Opinie

Oceny klientów - playgro Zabawki do kąpieli mają przyjaciół
Średnia ocena produktu:
2 Oceny
 
0
 
2
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCzym jest eKomi?
  • 100% niezależne
  • Absolutnie przejrzyste
  • Od Klienta do Klienta
Recenzje

Najpopularniejsze produkty:

playgro Zabawki do kąpieli mają przyjaciół
68,00 zł