To też może Ci się spodobać

 everyday Baby Składany śliniak silikonowy w spokojnym szarym kolorze
obecnie wyprzedano

everyday Baby Składany śliniak silikonowy w spokojnym szarym kolorze


Wariant:

Cena
103,00 zł
Dostawa gratis od 300,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A315129

EAN: 7350077265226

everyday Baby Składany śliniak silikonowy w spokojnym szarym kolorze
Opis przetłumaczony automatycznie na podstawie naszego niemieckiego sklepu babymarkt.de
Everyday Baby Składany śliniak silikonowyIdealny na czas karmienia i pierwszych samodzielnych prób nauki jedzenia. Chroni ubranka dziecka i podłogę przed resztkami jedzenia. Mały rozmiar składany - praktyczny w podróży: składa się do własnej kieszeni i jest łatwo mocowany za pomocą przycisku. Stabilna taca zbierająca - podwyższone krawędzie zapobiegają wylewaniu się płynów poza boki śliniaka. Zapięcie na 2 zatrzaski na plecach dziecka zapobiega zsuwaniu się śliniaka. Możliwość regulacji rozmiaru. Odpowiedni od ok. 4 miesięcy do 4 lat. Śliniak silikonowy Everyday Baby to najbezpieczniejszy wybór dla zdrowia Twojego dziecka. Wykonany jest w 100% z wysokiej jakości materiału silikonowego i nie zawiera tworzyw sztucznych.

Łatwy do czyszczenia: można myć w zmywarce! Po czyszczeniu należy dokładnie wypłukać śliniak silikonowy czystą wodą, aby usunąć wszelkie pozostałości. Upewnij się, że śliniaczek silikonowy znajduje się w wentylowanym miejscu, gdzie może spłynąć i wyschnąć prawidłowo. W przypadku przechowywania w wilgotnych lub mokrych pomieszczeniach może powstać pleśń lub grzyb. Zalecamy czyszczenie silikonowego śliniaka jak najszybciej po jedzeniu, aby uniknąć przebarwień, które mogą być spowodowane przez jedzenie. Przed pierwszym użyciem należy włożyć śliniak do wrzącej wody na 5 minut.

Szczegóły produktu:
  • Składa się do własnej kieszeni
  • Stabilna taca wychwytująca
  • Regulowana wielkość
  • Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych
  • Wolne od BPA, BPF, BPS, ftalanów i PVC
  • Materiał: Silikon
  • Wiek: od 4 miesięcy do 4 lat
  • Kolor: Szary

Wysyłka

Dostawy realizujemy kurierem DPD. Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana przy każdym produkcie.

W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem zostawi awizo, w którym poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyłki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty: