bruder ® b world Zdrowie station 62711
Cena
85,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A263948

EAN: 4001702627119

bruder ® b world Zdrowie station 62711
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Z nowymi zestawami Theme nsetów można zanurzyć się jeszcze głębiej w Bruder świat. Zadrukowane ściany elemente z łatwymi do zamontowania stopkami tworzą teraz przestrzeń dla jeszcze większej ilości rzeczywistości podczas gry, a nowy system regałów może również wchodzić w interakcję z systemem " Elemente n". bruder odgrywa ważną rolę.

Z b world Teraz jest punkt kontaktowy dla osób chorych station dla wszystkich pojazdów służb ratowniczych od bruder ®. Tutaj każdy pacjent może być otoczony opieką w najlepszy możliwy sposób. Lekarz dysponuje najnowocześniejszym sprzętem i, w zależności od rodzaju sytuacji kryzysowej, może leczyć każdego pacjenta w łóżku szpitalnym z monitorem monitorującym lub na wózku inwalidzkim. b world Chory station jest w najprostszy sposób z innymi. b world Theme nsetów można łączyć. Z gamy pojazdów ratowniczych i ratowniczych oferowanych przez bruder Szczególnie dobrze pasują tu ambulans MB S print (art. nr 02536) i ambulans straży pożarnej Jeepa Wranglera Rubicon (art. nr 02528).

b world to jest świat gry bruder ®. Składa się on z ruchomych figur, zwierząt, akcesoriów, a ostatnio także Theme zestawów nsetów i jest dobrze znany. bruder Kategorie przydzielone. Czy to jako kierowca, kierowca, jeździec, wodniak sport , w warsztacie motocyklowym station , czy też w warsztacie, b world Artykuły same w sobie oferują wiele radości i są idealnym rozszerzeniem dla szczegółowych pojazdów.

Zawartość:
 • 2 tła elemente drukowane po obu stronach z regulowanymi stopkami
 • chory
 • wózek
 • Sprzęt medyczny ze stetoskopem, ciśnieniomierzem, środkami wspomagającymi chodzenie i opatrunkami.
 • Sprzęt biurowy z krzesłem biurowym, biurkiem i notebookiem
 • lekarz
 • pacjent
 • Półka ścienna z monitorem, półkami i wspornikami
Więcej:
 • wszystko b world Tła elemente można łączyć ze sobą.
Szczegóły:
 • Wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych.
 • Wiek: od 4 lat.
szacunek
Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Niebezpieczeństwo uduszenia na skutek połykania drobnych części.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

bruder ® b world Zdrowie station 62711
85,00 zł