Britax Römer Fotelik dziecięcy Kidfix II XP serii XP SICT Black Black Marmur

Britax Römer Fotelik dziecięcy Kidfix II XP serii XP SICT Black Black Marmur


 • BRITAX RÖMER fotelik Kidfix II XP SICT Black Series Wine Rose
 • BRITAX RÖMER Fotelik samochodowy Kidfix II XP SICT Black Series Fire Red
 • Britax Römer Fotelik dziecięcy Kidfix II XP serii XP SICT Black Niebieski Marmur
 • BRITAX RÖMER fotelik samochodowy Kidfix II XP SICT Black Series Moonlight Blue

Cena
943,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A234854

Britax Römer Fotelik dziecięcy Kidfix II XP serii XP SICT Black Black Marmur
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Grupa 2-3, waga: 15 do 36 kg, wiek: od ok. 4 do 12 lat.

Kidfix II XP SICT jest podnośnikiem siedziska z oparciem, które znacznie przekracza prawne normy bezpieczeństwa. XP-PAD oferuje unikalną ochronę przed uderzeniami czołowymi dla starszych dzieci. Technologia Secure Guard (zgłoszona do opatentowania) zapewnia optymalne pozycjonowanie pasa biodrowego. A doskonała ochrona przed uderzeniami bocznymi zapewnia przestrzeń i komfort dla innych pasażerów. Ten wysoce elastyczny fotelik oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Dobrze wiedzieć, że Kidfix II XP SICT został zwycięzcą testu w Stiftung Warentest (06/2016). Z wynikiem testu "GUT" i wynikiem 1,8, był w stanie wygrać konkurencję w kategorii "15 kg do 36 kg".

Unikalny: nasze zabezpieczenie przed uderzeniem z przodu
Aby zapewnić dziecku maksymalną ochronę w przypadku zderzenia czołowego, wyposażyliśmy Kidfix II XP SICT w nasz unikalny system Secure Guard . Pomaga to utrzymać pas miednicy w optymalnej pozycji - na kości miednicy dziecka. Zmniejsza to siły działające na obszar brzucha w przypadku zderzenia czołowego nawet o 35%*. Ponadto, nasz XP-PAD zapewnia ochronę głowy i szyi podczas zderzenia czołowego. Kieruje do 30%* sił z dala od wrażliwego obszaru szyi i jednocześnie podtrzymuje głowę, podczas gdy klatka piersiowa jest miękko wyściełana.
*W oparciu o Britax serię testową 2013 r.

Doskonała ochrona przed uderzeniami bocznymi
Kidfix II XP SICT oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa dla starszych dzieci. Kidfix II XP SICT to fotelik podwyższający z oparciem, który optymalnie chroni Twoje dziecko w przypadku zderzenia bocznego dzięki naszej technologii ochrony przed uderzeniami bocznymi (SICT) oraz głębokim, miękko wyściełanym podpódnicom bocznym - od głowy do miednicy. Więcej komfortu i bezpieczeństwa na drodze jest niemożliwe.

Intuicyjna instalacja, wysoki komfort użytkowania
Kidfix II XP SICT jest nie tylko szybki i łatwy w montażu za pomocą punktów mocowania ISOFIX w samochodzie, ale również pozostaje na stałe zamocowany w pojeździe - nawet jeśli żaden mały pasażer nie podróżuje. A jeśli zmienisz wysokość zagłówka, prowadnice pasów dopasowują się automatycznie. Dzięki temu pasy bezpieczeństwa zawsze znajdują się w prawidłowej pozycji - w zależności od wielkości dziecka. Oparcie w kształcie litery V zostało specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić dziecku więcej miejsca na plecach i ramionach w miarę wzrostu. Dzięki temu jest on zawsze optymalnie wspierany. Ponadto oparcie fotelika samochodowego można regulować za pomocą wysuwanej ISOFIX poprzeczki, dzięki czemu fotelik nie tylko lepiej dopasowuje się do kąta nachylenia fotelika samochodowego, ale również dziecko wygodniej siedzi.

Cechy produktu:

Łatwo regulowany, ergonomiczny zagłówek.
Nasz zagłówek został opracowany specjalnie dla starszych dzieci, które są przypięte do fotelika za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. Zagłówek można łatwo ustawić jedną ręką do właściwej pozycji - bezpośrednio nad ramionami dziecka - nawet wtedy, gdy dziecko siedzi w foteliku. A ponieważ zagłówek jest ergonomiczny, wspiera głowę dziecka, gdy zasypia.

Łatwo regulowane oparcie w kształcie litery V.
Oparcie w kształcie litery V zostało specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić dziecku więcej miejsca na plecach i ramionach w miarę wzrostu. Dzięki temu jest on zawsze optymalnie wspierany. Ponadto oparcie fotelika automatycznie dostosowuje się do kąta nachylenia fotelika samochodowego. Dzięki temu dziecko będzie lepiej pasowało i będzie siadało w wygodniejszej pozycji.

Ochrona dzięki wysokiemu oparciu oparcia
Nasze foteliki dziecięce z oparciem chronią dziecko na trzy sposoby: skorupa fotelika chroni dziecko od głowy do biodra, szczególnie w przypadku uderzenia bocznego. Jednocześnie górne i dolne prowadnice pasa utrzymują pas pojazdu na miejscu, a wyściełany zagłówek zapewnia bezpieczeństwo i komfort dla głowy i szyi dziecka.

Zdejmowana pokrywa
Czasami w samochodzie robi się niezły bałagan. Napój rozlewa się szybko lub dziecko może zachorować w wyniku prowadzenia pojazdu. W oparciu o mądre przewidywania opracowaliśmy pokrowiec na siedzenie, który można prać w pralce i który można łatwo zdjąć. Dzięki temu fotelik można szybko oczyścić - i jesteś gotowy do pracy.

XP PAD
Nie ma co wiedzieć: Jeśli Twoje dziecko jest zabezpieczone 3-punktową uprząż, XP-PAD zapewnia dodatkową ochronę. Wykonana z innowacyjnej pianki amortyzującej wstrząsy, redukuje do 30%* sił działających na dziecko w przypadku zderzenia czołowego. Tak więc, gdy dziecko jest przytrzymywane przez pasek, jego delikatna szyja jest lepiej chroniona, jego głowa jest podparta, a klatka piersiowa jest miękko wyściełana.
*W oparciu o Britax serię testową 2013 r.

bezpieczny Guard
Secure Guard pomaga chronić wrażliwy brzuch dziecka dzięki dodatkowemu 4. punktowi mocowania 3-punktowego pasa bezpieczeństwa dla dorosłych. Optymalnie ustawiając pas biodrowy nad kością miednicy dziecka, Secure Guard redukuje siły wywierane podczas zderzenia czołowego nawet o 35%*, dając jednocześnie potomstwu wystarczającą swobodę ruchu podczas jazdy.
*Badania wewnętrzne Britax z manekinem Q6, który odpowiada wzrostowi i wadze przeciętnego 6-letniego dziecka.

Ochrona przed uderzeniami z boku - SICT
W przypadku zderzenia bocznego, nasza technologia ochrony przed uderzeniami bocznymi (SICT) zapewnia najlepszą ochronę Twojego dziecka. Z jednej strony siły, na które narażone jest dziecko w przypadku zderzenia bocznego, są od niego odbijane, a z drugiej strony są osłabiane zanim dotrą do dziecka. Aby zapewnić dziecku optymalną ochronę, należy stosować technologię SICT z boku drzwi.

Dane techniczne
 • Może być zainstalowany w samochodzie: własny 3-punktowy pas bezpieczeństwa pojazdu Isofix lub tylko z pasem bezpieczeństwa.
 • Montaż: Montaż przodem do kierunku jazdy 15-36 kg.
 • Wymiary (wysokość/szerokość/głębokość): 67 - 85 x 54 x 39 cm
 • waga: 7,3 kg

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Serwis

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Producent

Britax Römer

Britax Römer – stawiamy na bezpieczeństwo

Czy to na piechotę, rowerem czy też samochodem, niemiecka marka Römer troszczy się od 1872 roku o to, aby dzieci bezpiecznie dotarły do celu. We współpracy z partnerem Britax, który towarzyszy Römer od 1978, zrewolucjonizowali świat fotelików samochodowych oraz wózków. Marka Britax Römer zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę już od pierwszych mięsiecy życia niemowlęcia. Dziecko jest zawsze chronione dzięki systemowi Isofix, który zadba o pewne i bezpieczne zamontowanie fotelika. Szybki i prosty montaż fotelików sprawia, że każda podróż staje się o wiele łatwiejsza! Ponadto marka Britax Römer przekonuje swym inteligentnym designem oraz wysokimi standardami bezpieczeństwa.

Opinie

Oceny klientów - Britax Römer Fotelik dziecięcy Kidfix II XP serii XP SICT Black Black Marmur
Średnia ocena produktu: 64 Oceny
 
54
 
8
 
1
 
0
 
1
eKomi - The Feedback CompanyCzym jest eKomi?
 • 100% niezależne
 • Absolutnie przejrzyste
 • Od Klienta do Klienta
Recenzje
Pokaż wszystkie opinie klientów

Najpopularniejsze produkty:

Britax Römer Fotelik dziecięcy Kidfix II XP serii XP SICT Black Black Marmur
943,00 zł
Najpopularniejsze marki