To też może Ci się spodobać

 Britax Römer Fotelik dziecięcy Evolva 123 SL SICT Grafitowy marmur
obecnie wyprzedano

Britax Römer Fotelik dziecięcy Evolva 123 SL SICT Grafitowy marmur


 • BRITAX RÖMER Fotelik samochodowy Evolva 123 SL SICT Cosmos Black
 • BRITAX RÖMER Fotelik samochodowy Evolva 123 SL SICT Blue Marble
 • BRITAX RÖMER Fotelik samochodowy Evolva 123 SL SICT Moonlight Blue
 • BRITAX RÖMER Fotelik samochodowy Evolva 123 SL SICT Grey Marble

Cena
1.060,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A282908

Britax Römer Fotelik dziecięcy Evolva 123 SL SICT Grafitowy marmur
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
grupa 1/2/3, waga: 9 do 36 kg, wiek: od ok. 9 miesięcy do 12 lat

Innowacyjne funkcje, większa elastyczność
Ulubieniec wielu rodziców od ponad 10 lat: seria Evolva. Najnowszy członek serii, Evolva 1-2-3 SL SICT, nie tylko dobrze wygląda, ale także oferuje jeszcze większe bezpieczeństwo.
Nasza zoptymalizowana technologia ochrony przed uderzeniami bocznymi (SICT) zapewnia redukcję sił, na które narażone jest dziecko w przypadku uderzenia bocznego. A system łagodnego Isofix zatrzasku jest łatwy do podłączenia do Isofix punktów mocowania samochodu i bezpiecznego montażu.
Miękka tkanina zagłówka i specjalna poduszka na ramię również dają dziecku przytulne poczucie bezpieczeństwa. Wszystko to oznacza wiele lat komfortu i bezpieczeństwa na drodze.

Fotelik rośnie wraz z dzieckiem, ponieważ nadaje się dla dzieci od 9 kg do 36 kg.
Po foteliku potrzebujesz tylko jednego fotelika samochodowego. W miarę wzrostu dziecka można łatwo przestawić się ze zintegrowanego systemu pasów (do 18 kg) na 3-punktowy pas bezpieczeństwa pojazdu (do 36 kg) - dzięki czemu dziecko zawsze bezpiecznie siada.

Normalne szaleństwo: Przez lata będziesz musiał zamontować fotelik samochodowy w innym samochodzie od czasu do czasu. Nie ma problemu - z Evolva 1-2-3 SL SICT.
Lekkość można łatwo i bezpiecznie zamontować w większości samochodów - czy to z Isofix 3-punktową uprzężą, czy tylko z 3-punktową uprzężą. Obie opcje instalacji - wraz z naszą technologią uderzenia bocznego (zgłoszoną do opatentowania) - zapewniają elastyczność i bezpieczeństwo, których potrzebujesz jako rodzice w podróży.


Cechy produktu:

Technologia ochrony przed skutkami zderzeń bocznych (SICT)
W przypadku zderzenia bocznego nasza technologia ochrony przed uderzeniami bocznymi (SICT) chroni Twoje dziecko w najlepszy możliwy sposób - nawet dwukrotnie. Z jednej strony bowiem siły, na jakie narażone jest dziecko w przypadku zderzenia bocznego, są od niego odwracane, a z drugiej strony są one tłumione. Aby zapewnić dziecku optymalną ochronę, należy zawsze wyregulować SICT tak, aby był on używany tylko z boku zwróconym w stronę drzwi.

Bezpieczny w dotyku: system pasów CLICK & SAFE®
Nie jest tak łatwo znaleźć odpowiedni Balance pomiędzy zbyt ciasno i zbyt luźno, kiedy zapinasz dziecko do fotelika. Dlatego opracowaliśmy CLICK & SAFE®, system, który "mówi" rodzicom, kiedy dziecko jest prawidłowo zapięte. Jeśli pociągniesz regulator pasa, usłyszysz słyszalne "kliknięcie", gdy tylko dziecko zostanie przypięte do odpowiedniego naprężenia pasa.

Lepsza ochrona dzięki oparciom
Nasze foteliki dziecięce z oparciem chronią dziecko na trzy sposoby: skorupa fotelika chroni dziecko od głowy do biodra, szczególnie w przypadku uderzenia bocznego. Jednocześnie górne i dolne prowadnice pasa utrzymują pas pojazdu na miejscu, a wyściełany zagłówek zapewnia bezpieczeństwo i komfort dla głowy i szyi dziecka.

Specjalna poduszka na ramię - dla optymalnego podparcia
W przypadku zderzenia czołowego, twoje dziecko ruszy do przodu. Nasze wygodne, specjalne poduszki na ramiona utrzymują je bezpiecznie na miejscu i zapewniają szczególnie dobrą ochronę delikatnej szyi dziecka. I równomiernie rozkładają siły, które wchodzą w grę w przypadku zderzenia czołowego, na ramiona i klatkę piersiową.

Regulowane oparcie dla wszystkich grup wiekowych
Fotelik zapewnia dziecku wygodną pozycję do spania. Wszystko co musisz zrobić, to wyregulować fotelik przed włożeniem go do samochodu.

Łatwo regulowany zagłówek
Nasz łatwo regulowany zagłówek został opracowany specjalnie dla starszych dzieci, które są przypięte do fotelika za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. Zagłówek można łatwo regulować jedną ręką do właściwej pozycji - bezpośrednio nad ramionami dziecka - nawet wtedy, gdy dziecko siedzi w foteliku.

Dobrze chronione dzięki naszemu 5-punktowemu systemowi uprzęży.
Jesteśmy przekonani, że 5-punktowy system uprzęży jest najlepszym sposobem ochrony dziecka w foteliku samochodowym. Ponieważ optymalnie zabezpiecza Twoje potomstwo w ochronnej powłoce siedziska. W przypadku kolizji system pasów rozdziela siły działające w przypadku uderzenia do 5 punktów i redukuje je: na ramiona, biodra i klamrę pomiędzy nogami. Twoje dziecko jest chronione ze wszystkich stron w razie wypadku.

Dostosowane w mgnieniu oka: Zagłówek i paski
Nasz wyściełany zagłówek i paski można łatwo regulować jedną ręką - w zależności od wielkości dziecka. Przed zamontowaniem fotelika w samochodzie należy sprawdzić, czy zagłówek znajduje się w prawidłowej pozycji - bezpośrednio nad ramionami dziecka.

Czyszczenie w mgnieniu oka: zdejmowana pokrywa
Czasami ulice robią się trochę nieporządne. Napój rozlewa się szybko lub dziecko może zachorować w wyniku prowadzenia pojazdu. W oparciu o mądre przewidywania opracowaliśmy pokrowiec na siedzenie, który można prać w pralce i który można łatwo zdjąć. Bez konieczności zdejmowania pasa. Dzięki temu fotelik można szybko oczyścić - i jesteś gotowy do pracy.


Dane techniczne
 • Opcje montażu w samochodzie: własny 3-punktowy pas bezpieczeństwa pojazdu lub z pasem i Isofix
 • Montaż: Montaż przodem do kierunku jazdy 9-36 kg.
 • Wymiary (wysokość/szerokość/głębokość): 61-86 x 51 x 48 cm
 • waga: 8,6 kg

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Serwis

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Producent

Britax Römer

Britax Römer – stawiamy na bezpieczeństwo

Czy to na piechotę, rowerem czy też samochodem, niemiecka marka Römer troszczy się od 1872 roku o to, aby dzieci bezpiecznie dotarły do celu. We współpracy z partnerem Britax, który towarzyszy Römer od 1978, zrewolucjonizowali świat fotelików samochodowych oraz wózków. Marka Britax Römer zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę już od pierwszych mięsiecy życia niemowlęcia. Dziecko jest zawsze chronione dzięki systemowi Isofix, który zadba o pewne i bezpieczne zamontowanie fotelika. Szybki i prosty montaż fotelików sprawia, że każda podróż staje się o wiele łatwiejsza! Ponadto marka Britax Römer przekonuje swym inteligentnym designem oraz wysokimi standardami bezpieczeństwa.

Opinie

Oceny klientów - Britax Römer Fotelik dziecięcy Evolva 123 SL SICT Grafitowy marmur
Średnia ocena produktu: 493 Oceny
 
328
 
139
 
20
 
3
 
3
eKomi - The Feedback CompanyCzym jest eKomi?
 • 100% niezależne
 • Absolutnie przejrzyste
 • Od Klienta do Klienta
Recenzje
Pokaż wszystkie opinie klientów

Najpopularniejsze produkty:

Najpopularniejsze marki