babyJem Mata do zmiany z funkcją krążek white

babyJem Mata do zmiany z funkcją krążek white


 • babyJem Mata do zmiany z funkcją krążek różowa
 • babyJem Mata do zmiany z funkcją krążek niebieski

Cena
241,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A277767

EAN: 8699205312197

babyJem Mata do zmiany z funkcją krążek white
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Ta zmieniająca się mata white z babyJem różni się od klasycznych podkładek pakujących przede wszystkim jednym szczegółem: funkcją krążka.

Na pierwszy rzut oka. babyJem Zmieniam matę jak klasyczny par excellence. Blok piankowy w formie wydrążonej, raczej wąski, z podniesionymi bokami. Podkładka może być używana oddzielnie lub w połączeniu z matą do przewijania lub przewijania klatki piersiowej. Biały podkład jest pokryty miękką i przytulną tkaniną, która jest pokryta babyJem został specjalnie przetestowany pod kątem obecności zanieczyszczeń. Szybka i łatwa do wymiany wkładka higieniczna wykonana z białej bawełny dopełnia wyposażenie.

Na drugi rzut oka widać, że do podstawy przymocowany jest szeroki materiałowy pasek z zapięciem na rzep. Taśma ta spełnia dwa zadania: Z jednej strony zabezpiecza szczególnie aktywne niemowlęta podczas zmiany pieluch, a z drugiej strony pomaga im się kołysać. Celem jest umocowanie ramion dziecka blisko górnej części ciała, aby uzyskać efekt uspokajający. Dziecko porusza się mniej, nie sięga po pełną pieluchę lub puszkę z kremem i jest również utrzymywane w cieple.

Szczegóły dotyczące produktu:
 • klasyczna mata do przewijania w sprawdzonym kształcie koryta
 • z szerokim, miękkim paskiem mocującym
 • W zestawie wkładka higieniczna
 • z dodatkowym przykryciem z włókniny.
 • Wymiary (szerokość x głębokość): 50 cm x 70 cm
 • Materiał: plusz
 • nadające się do prania w temperaturze 30°C

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

babyJem Mata do zmiany z funkcją krążek white
241,00 zł