AMAZONAS  Obrotowy karabinek Obrotowy
Cena
45,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A295141

EAN: 4030454000055

AMAZONAS Obrotowy karabinek Obrotowy
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Jeśli nie masz Power haka do zawieszania krzesła wiszącego, potrzebujesz obrotnicy, aby złapać obroty. Za pomocą Swivel można łatwo skręcić w odpowiednim kierunku. Jednocześnie chronisz zawieszenie przed zbyt dużym skręceniem i otarciami. Z odporną na ścieranie nylonową podkładką i zawleczką zabezpieczoną sznurkiem.

W przypadku używania z krzesłem wiszącym należy użyć haka sufitowego z łącznikiem. Ze względów bezpieczeństwa zalecamy original AMAZONAS -Hak, np. Jumbo (nie obejmuje).

Szczegóły techniczne:
  • Waga: ok. 300 g
  • Nośność: Maksymalnie 200 kg
  • Materiał: stal (ocynkowana), nylon

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Amazonas

AMAZONAS® - Innowacyjne produkty dla dużych i małych

Od ponad 20 lat marka AMAZONAS® tworzy nowoczesne, kreatywne produkty dla dzieci od chwili narodzin, wspierając ich zdrowy rozwój. Większość produktów tej marki powstaje w Brazylii, gdzie do ich produkcji wykorzystuje się wiedzę Indian. Oprócz hamaków marka AMAZONAS® znana jest z produkcji siedzisk do zawieszenia, nosidełek i chust do noszenia dzieci i niemowląt.

Najpopularniejsze produkty:

AMAZONAS Obrotowy karabinek Obrotowy
45,00 zł