AMAZONAS  Chusta dla dzieci Carry Denim 450 cm

AMAZONAS Chusta dla dzieci Carry Denim 450 cm


Cena
239,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A263579

EAN: 4030454006989

AMAZONAS Chusta dla dzieci Carry Denim 450 cm
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Chusty promują rozwój dziecka, a tym samym zwiększają jego zdolności emocjonalne, poznawcze i ruchowe.

Specjalny rodzaj splotu, tzw. splot diagonalny krzyżowy, gwarantuje, że cały AMAZONAS Carry Pętle mają optymalną wytrzymałość i stabilność na długość, a jednocześnie wymaganą elastyczność i rozciągliwość na przekątnej. Innymi słowy, Carry pętla rozszerza się tylko po przekątnej, nie wzdłuż i nie szeroko. Pozwala to delikatnie, ale jednocześnie bezpiecznie i pewnie dopasować się do ciała dziecka.

wszystko AMAZONAS Carry Zawiesia z oznaczeniem środkowym wykonane są w 100% z bawełny wolnej od zanieczyszczeń. Są one cienko tkane i mają gładką powierzchnię, co czyni je lekkimi i przyjemnie przewiewnymi w lecie, z jednej strony, a z drugiej, gładka powierzchnia ułatwia wiązanie, ponieważ tkanina łatwiej przesuwa się po sobie.

Dwa końce Carry chusty są ukosowane i zwężają się w dół tak, że mniej materiału resztkowego wisi nad biodrem. Wygląda to lepiej i jednocześnie sprawia, że tkanina jest jeszcze lżejsza.

Dołączone szczegółowe instrukcje wiązania ze zdjęciami ułatwią Ci pierwsze próby noszenia.

Szczegóły techniczne
  • Rozmiar: ok. 450 x 70 cm.
  • Waga własna: ok. 0,65 kg.
  • Wiek: 0-3 lata.
  • Nośność: maksymalnie 15 kg.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Serwis

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Opis produktu okazał się niewystarczający? Masz dodatkowe pytania dotyczące wybranego modelu wózka? Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie skontaktujemy się z producentem i odpowiemy na Twoje dalsze pytania.

Producent

Amazonas

AMAZONAS® - Innowacyjne produkty dla dużych i małych

Od ponad 20 lat marka AMAZONAS® tworzy nowoczesne, kreatywne produkty dla dzieci od chwili narodzin, wspierając ich zdrowy rozwój. Większość produktów tej marki powstaje w Brazylii, gdzie do ich produkcji wykorzystuje się wiedzę Indian. Oprócz hamaków marka AMAZONAS® znana jest z produkcji siedzisk do zawieszenia, nosidełek i chust do noszenia dzieci i niemowląt.

Najpopularniejsze produkty:

AMAZONAS Chusta dla dzieci Carry Denim 450 cm
239,00 zł