Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
Zestaw BRIO z lokomotywą na baterie

Zestaw BRIO z lokomotywą na baterie

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!
  • Dostępnych jeszcze 1 szt.!

249,00 zł
199,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 50,00 zł

Opis produktu

Nr art.: A058660

Zestaw BRIO z lokomotywą na baterie
Zestaw BRIO z lokomotywą na baterie
Numer katalogowy: 33167

W kopalni znajduje się węgiel, który jest załadowywany na pociąg a stamtąd na ciężarówkę. Droga do miasta prowadzi przez górę lub tunel. Zestaw kolejek z lokomotywą zasilaną bateriami zawiera dźwig na magnes oraz tunel, które znajdują się w praktycznej skrzynce.

Zestaw składa się z 31 części.

Rozmiar po rozbudowaniu: 450 x 1000 mm.

Ostrzeżenie! Zabawka ta zawiera magnesy. Prosimy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem, jeśli któryś z magnesów zostanie połknięty!

UWAGA! Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 36 miesiąca życia.

Zestaw zawiera lokomotywę na baterie oraz wiele interesujących elementów.
Bateria: 1 x AAA 1,5V (nie zawarta w zestawie)

Możliwość łączenia zestawu z wszystkim pociagami i drewnianymi szynami marki BRIO

UWAGA! Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Ważne! Baterie powinny być wymieniane jedynie przez osobę dorosłą. Należy używać jedynie zalecanych rodzajów baterii. Nie należy próbować ponownie naładowac baterii, które nie są do tego przeznaczone. Zaleca się używanie baterii tej samej firmy i stosowanie zawsze dwóch nowych baterii (nie należy łączyć nowych baterii ze starymi). Baterie należy umieścić w odpowiedniej pozycji plus/minus. Zużyte baterie należy niezwłocznie wyjąć z lokomotywy i wyrzucić w miejscu do tego przeznaczonym. Jeśli lokomotywa nie będzie przez dłuższy czas używana, należy wyjąć baterie. Lokomotywę należy chronić przed wilgocią i bezpośrednim kontaktem z wodą.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Brio

Pełną parą w kierunku zabawy

Szwedzka marka Brio jest znana przede wszystkim z produkcji kolejek drewnianych. Obecnie firma BRIO oferuje obok kolejek również wózki dla lalek, wózki dla dzieci oraz różnorodne zabawki z drewna, gumy oraz pluszu. Brio zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i jakość produktów, a dodatkowo już podczas projektowania kładzie nacisk na interesujące treści edukacyjne zabawek oraz wspieranie rozwoju motorycznego dzieci.

BRIO-WORLD - prosto ze Schwecji

Marka ta znana jest z BRIO kolejek. Produkcja rozwinęła się na tyle, że powstały liczne akcesoria do nich. „BRIO-WORLD” to dziś również elementy uzupełniające np. tory, wagony, budynki, zwierzątka. Dziecko może tworzyć ciągle nowe trasy dla pociagów, próbować nowych konfiguracji, rozwijając swoją kreatywność. Elementy są bardzo łatwe do połączenia, nie potrzebne jest zasilanie prądem, a złożenie części jest niezwykle proste. Elementy BRIO idealnie pasują do rączki dziecka. BRIO-WORLD to również trawałość i tym samym zabawka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Marka BRIO oferuje również zabawki dla nieco młodszych szkrabów. Wśród nich znajdziemy m.in. grzechotki i pozytywki, które zachęcają do chwytania, pobudzają kreatywność, wspierają zmysł słuchu i dotyku. Zabawa tymi zabawkami to czysta przyjemność.
Zestaw BRIO z lokomotywą na baterie
249,00 zł
199,00 zł