ZAZU Owieczka Sam Budzik i czasomierz Blue
obecnie wyprzedano

ZAZU Owieczka Sam Budzik i czasomierz Blue

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Wysyłka gratis!
SCD¹ 209,16 zł
192,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A143222

ZAZU Owieczka Sam Budzik i czasomierz Blue
ZAZU Owieczka Sam Budzik i czasomierz

Dzieci mają inne poczucie czasu niż dorośli. Dla dziecka dzień rozpoczyna się wraz z otworzeniem oczu. Rodzic często w nocy śpiewa kołysanke lub lula dziecko, aby jeszcze usnęło, by samemu móc dalej spać.

Jak owieczka może pomóc? W związku z tym, że maluszki nie potrafią odczytywać godziny, pomoże im owieczka. Owieczka wskaże dziecku czy pora jeszcze spać, czy też zacząć już dzień. Sam to właśnie ekseprt od spania i wstawania. Jest jak dobry przyjaciel, który czuwa nad łóżeczkiem dziecka.
Dzięki odpowiednim symbolom, dziecko będzie wiedziało, czy jest jeszcze noc i należy spać, czy jest już dzień. Czasomierz można w prosty sposób zaprogramować według indywidualnego zapotrzebowania.

Czasomierz można używać również jako budzika. Można ustawić czas np. każdego dnia na godz. 7 rano lub czas drzemki np. 120 min po południu. Dźwięk budzika może zostać aktywowany lub wyłączony.
Światełko czasomierza służy również jako lampka nocna. Lampka może świecić przez całą noc lub po 5, 15 czy 30 min zostać wyłączona.

Owieczka zasilana jest akumulatorkiem (zawarty w zestawie) oraz bateriami 4 x AA (brak w zestawie).
Wymiary: ok. 14 x 20 cm

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.