Infolinia: (0) 801 70 20 16² Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
SIGIKID Nakładanka Arka Organic Collection

SIGIKID Nakładanka Arka Organic Collection

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni
  • Wysyłka gratis!
  • Dostępnych jeszcze 1 szt.!

SCD¹ 210,19 zł
199,00 zł
cena z VAT


Opis produktu

Nr art.: A131227

SIGIKID Nakładanka Arka Organic Collection
Wspaniała zabawka dla małych odkrywców. Ciekawe kolory przyciągną uwagę maluszka. Śliczne zwierzątka wywołają uśmiech na twarzy dziecka. Łódź można ciągnąć (ma przyszyty sznureczek). Rodzice szukają dla swoich dzieci tego, co najlepsze. Użyte materiały są przyjazne dla skóry dziecka. Materiał to bawełna z kontrolowanych upraw.

Szczegóły:
• Nr kat.: 41039
• Wymiary: 22 x 19 x 13 cm
• Materiał wierzchni: 100% bawełna z kontrolowanych upraw wypełnienie: wełna owcza
• pranie w temp. 30 stopni w programie do tkanin delikatnych


Bawełna z kontrolowanych upraw.
Bez użycia chemicznych nawozów oraz syntetycznych pestycydów. Zbierana ręcznie bez użycia chemii. Uprawiana zgodnie z płotozmianem. Certyfikat jakości wydany przez niezależne instytuty. Biologiczna uprawa bawełny wyklucza stosowanie sztucznych nawozów. Na polach stosowany jest nawóz naturalny. Chwasty usuwane są mechanicznie bez stosowania chemii. O uprawie biologicznej można mówić wtedy, gdy na danym gruncie przez min. 3 lata nie stosowano nawozów sztucznych. Coroczna kontrola niezależnych instytutów na bieżąco to potwierdza.

GOTS - certyfikat Nr 20214.
Global Organic Textile Standard określa jakość teksyliów wykonanych z włókien naturalnych. Jakość, na której można polegać. (www.global-standard.org/de/public-database.html)

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

SIGIKID Nakładanka Arka Organic Collection
SCD¹ 210,19 zł
199,00 zł