SCHLEICH Zestaw chorągwi 42149

SCHLEICH Zestaw chorągwi 42149

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

27,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A145334

SCHLEICH Zestaw chorągwi 42149
Chorągiew pokazuje do jakiego zakonu należą rycerze. Na każdej z chorągwi przedstawione zastały zwierzęta herbowe zakonów rycerskich. Niesienie chorągwi jest wielkim zaszczytem dla rycerza.

Zestaw zawiera: 1 chorągiew rycerzy smoka, 1 chorągiew rycerzy gryfaSzczegóły:.
• nr. katalogowy: 42149
• kategoria: World of History / Eldrador Rycerze
• Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy grożące zadławieniem. Drobne elementy mogą doprowadzić do zadławienia się dziecka.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.
SCHLEICH Zestaw chorągwi 42149
27,00 zł