SCHLEICH Wodopój zestaw 42258

SCHLEICH Wodopój zestaw 42258

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!

SCD¹ 349,00 zł
310,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 39,00 zł

Opis produktu

Nr art.: A145411

SCHLEICH Wodopój zestaw 42258
Nad wodopojem na pustyniach mają często miejsce niebezpieczne scenariusze. Wszystkie zwierzęta na pustyni korzystają z tego samego wodopoju, gdzie często przebywają też drapieżniki. Wodopój możesz ustawić jak chcesz.

Zdaża się często, że wodopoje też wysychają. Wtedy zwierzęta szukają kolejnych źródeł wody.

Miejsce nad wodopojem może jednak być niebezpieczne. Znajdziesz przy nim zwierzęta róznych gatunków. Lwy, krodoyle, czy zebry. Zwierzęta przy wodopoju muszą być bardzo czujne. Wodopój marki Schleich możesz w dowolny sposób ustawić.

Szczegóły:
• Nr kat.: 42258
• kategoria: World of Nature / Wild Life
• Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Produkt może zawierać drobne elementy. Drobne elementy mogą doprowadzić do zadławienia się dziecka.

Akcesoria

Cena
8,00 zł
Cena
10,00 zł
Cena
17,00 zł
Cena
35,00 zł

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.
SCHLEICH Wodopój zestaw 42258
SCD¹ 349,00 zł
310,00 zł