Infolinia: (0) 801 70 20 16² Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
SCHLEICH Tyranozaur Rex 14525 Nowość maja 2012
obecnie wyprzedano

SCHLEICH Tyranozaur Rex 14525 Nowość maja 2012

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
89,00 zł
64,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 25,00 zł


Opis produktu

Nr art.: A053467

SCHLEICH Tyranozaur Rex 14525 Nowość maja 2012
Schleich

Tyranozaur Rex
Numer katalogowy: 14525

Kategoria: Zwierzęta prehistoryczne
Od trzech lat.

Tyranozaur Rex, który mierzył 13 metrów, był dwunożnym drapieżnikiem. Ze względu na potężną czaszkę i prawie dwudziestocentymetrowe zęby był niezwykle imponującym zwierzęciem.

Tyranozaur Rex wyglądał bardzo groźnie, nie mógł jednak prawie w ogóle w pełni wykorzystać swoich kończyn przednich, które były wyposażone w tylko dwa pazury i nie sięgały mu do paszczy. Biorąc pod uwagę, że jego wzrost wynosił prawie 7 metrów a długość prawie 13 metrów, Tyranozaur Rex nie był najprawdopodobniej najlepszym łowcą. Żywił się najpewniej tym, czego nie dojadły inne zwierzęta. Posiadał więcej niż 15 zębów o długości większej niż 15 centymetrów, których używał nie do przeżuwania pokarmu lecz rozrywania go na mniejsze kawałki, ktore nastepnie Tyranozaur Rex połykał. Dla polepszenia postrzegania głębi podczas poszukiwania pokarmu, jego oczy były skierowane do przodu, tak aby pola widzenia obu oczu się przecinały.

• Stan ochronny: gatunek wymarły
• Obszar występowania: Ameryka Północna
• Siedlisko: las

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej trzeciego roku. Zawiera małe części, istnieje niebezpieczeństwo uduszenia!

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.