Infolinia: (0) 801 70 20 16² Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
SCHLEICH Triceratops 14522 Nowość maja 2012

SCHLEICH Triceratops 14522 Nowość maja 2012

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 6 szt.!

SCD¹ 57,35 zł
44,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 13,35 zł


Opis produktu

Nr art.: A053464

SCHLEICH Triceratops 14522 Nowość maja 2012
Schleich

Triceratops Numer katalogowy: 14522

Kategoria: Zwierzęta prehistoryczne
Od trzech lat.

Triceratops miał duża, masywną czaszke, na której znajdowały sie jeden mały i dwa duże rogi oraz ogromny kołnierz kostny.

Dinozaury ptasiomiedniczne z rodzaju triceratops wyglądały co prawda groźnie, ich głównym pożywieniem były jednak rośliny oraz drzewa. Ten roślinożerca był często ofiarą Tyranozaura Rexa. Przednia część jego szczęki miała formę przypominającą dziób papugi. Triceratops posiadał trzy rogi zbudowane z keratyny, z której zbudowane są również włosy i paznokcie. Rogi, znajdujące sie nad oczami, miał długość prawie metra. Czaszka tego dinozaura ważyła prawie tyle co mały samochód i stanowiła jedną trzecią jego masy ciała. Dinozaur ten miał bardzo ciężki ogon, który pomagał w utrzymaniu równowagi jego dziesięciometrowego ciała. Jego kończyny były bardzo masywne i przypominały te dzisiejszego słonia.

• Stan ochronny: gatunek wymarły
• Obszar występowania: Ameryka Północna
• Siedlisko: las

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej trzeciego roku. Zawiera małe części, istnieje niebezpieczeństwo uduszenia!

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.
SCHLEICH Triceratops 14522 Nowość maja 2012
SCD¹ 57,35 zł
44,00 zł