Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
SCHLEICH Tęczowy elf Lis z młodym jednorożcem 41440

SCHLEICH Tęczowy elf Lis z młodym jednorożcem 41440

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

SCD¹ 92,18 zł
75,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 17,18 zł

Opis produktu

Nr art.: A165912

SCHLEICH Tęczowy elf Lis z młodym jednorożcem 41440
Lis i jej jednorożec to poszukiwacze skarbów i przygód. Gdy znajdą oni coś szczególnie interesującego, tęczowy elf przechowuje skarb w specjalnej skrzyni. Chciałabyś towarzyszyć im w przygodach?

Lis i jednorożec latają wysoko na niebie. Ich skrzydła mienią się kolorami tęczy. Na pewno poszukują właśnie kolejnej przygody. Wszędzie można znaleźć coś nowego i interesującego. Cały świat wypełniony jest skarbami. Zawsze gdy Lis znajdzie coś interesującego, chowa to do swojej skrzyni skarbów. Skrzynia pełna jest tajemniczych kamieni, wysuszonych roślin i innych interesujących rzeczy. Kiedy poszukiwacze przygód wracają wieczorem z wyprawy, Lis troszczy się o swojego jednorożca, szczotkuje go i daje mu jego ulubione jedzenie. Chciałabyś może również wybrać się z Lis i jednorożcem na poszukiwanie przygód?

Warte uwagi: Lis i jej jednorożec ciągle przeżywają nowe przygody.

Szczegóły:
• Nr kat.: 41440
• Seria: Świat bayala
• Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Produkt może zawierać drobne elementy. Może różnić się kolorystycznie. Drobne elementy mogą doprowadzić do zadławienia się dziecka.

Akcesoria

Cena
38,00 zł
Cena
115,00 zł
Cena
88,00 zł

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.
SCHLEICH Tęczowy elf Lis z młodym jednorożcem 41440
SCD¹ 92,18 zł
75,00 zł