Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
SCHLEICH Tęczowy elf Lis z młodym jednorożcem 41440

SCHLEICH Tęczowy elf Lis z młodym jednorożcem 41440

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

SCD¹ 92,18 zł
79,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 13,18 zł


Opis produktu

Nr art.: A165912

SCHLEICH Tęczowy elf Lis z młodym jednorożcem 41440
Lis i jej jednorożec to poszukiwacze skarbów i przygód. Gdy znajdą oni coś szczególnie interesującego, tęczowy elf przechowuje skarb w specjalnej skrzyni. Chciałabyś towarzyszyć im w przygodach?

Lis i jednorożec latają wysoko na niebie. Ich skrzydła mienią się kolorami tęczy. Na pewno poszukują właśnie kolejnej przygody. Wszędzie można znaleźć coś nowego i interesującego. Cały świat wypełniony jest skarbami. Zawsze gdy Lis znajdzie coś interesującego, chowa to do swojej skrzyni skarbów. Skrzynia pełna jest tajemniczych kamieni, wysuszonych roślin i innych interesujących rzeczy. Kiedy poszukiwacze przygód wracają wieczorem z wyprawy, Lis troszczy się o swojego jednorożca, szczotkuje go i daje mu jego ulubione jedzenie. Chciałabyś może również wybrać się z Lis i jednorożcem na poszukiwanie przygód?

Warte uwagi: Lis i jej jednorożec ciągle przeżywają nowe przygody.

Szczegóły:
• Nr kat.: 41440
• Seria: Świat bayala
• Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Produkt może zawierać drobne elementy. Może różnić się kolorystycznie. Drobne elementy mogą doprowadzić do zadławienia się dziecka.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.
SCHLEICH Tęczowy elf Lis z młodym jednorożcem 41440
SCD¹ 92,18 zł
79,00 zł