SCHLEICH Magiczny miecz ognisty 42155

SCHLEICH Magiczny miecz ognisty 42155

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

SCD¹ 41,88 zł
37,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 4,88 zł

Opis produktu

Nr art.: A145352

SCHLEICH Magiczny miecz ognisty 42155
Magiczny miecz ognisty, który w stanie jest przeciąć niemalże wszystko. I taki miecz istnieje właśnie w Eldrador. Pewien magik dobrze go ukrył.

Miecz z ognia. Przecina nawet wielkie kamienie.

W Eldrador istnieje bowiem wiele różnych wyjątkowych broni. Większość z nich to magiczne bronie czarodziei. Miecz, który przeciąć może nawet pancerz złego smoka brzmi niemal jak baśń. I możesz znależź go tylko w Eldrador. Odkryj gdzie czarodziej ukrył miecz. Kto zatrzymac chce miecz, musi przejśc przez ciężkie egzaminy. Dotychczas nie udało się to nikomu, nawet najodważniejszym rycerzom.

Szczegóły:
• Nr kat.: 42155
• kategoria: World of History / Eldrador Rycerze
• Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Produkt może zawierać drobne elementy. Drobne elementy mogą doprowadzić do zadławienia się dziecka.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.
SCHLEICH Magiczny miecz ognisty 42155
SCD¹ 41,88 zł
37,00 zł