Infolinia: (0) 801 70 20 16² Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
SCHLEICH Jaskinia Donozaura zestaw  42261

SCHLEICH Jaskinia Donozaura zestaw 42261

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni
  • Wysyłka gratis!

SCD¹ 209,54 zł
194,00 zł
cena z VAT


Opis produktu

Nr art.: A145415

SCHLEICH Jaskinia Donozaura zestaw 42261
Jaskinia to idelane miejsce dla wyklucia się małych dinozaurów. O tym często wiedzą inne dinozaury, które chcą je upolować.

Wiele zwierząt chowa sie przed tymi groźnymi i niebezpiecznymi dinozaurami.

Jaskinia to dla nich zawsze ciekawe miejsce na łowy. Jeśli jaskinia jest duża moag się w niej inne zwierzęta dobrze schować. Groźne dinozaury szukają często zodbyczy w jakiniach. Quetzalcoatlus lata nad jaskinią aby złapać młode bez opieki. Trzeba być czujnym i uważać. Groźny dinozaur może pojawić się w każdej chwili.

Szczegóły:
• Nr kat.: 42261
• kategoria: World of History / Zwierzęta prehistoryczne
• Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Produkt może zawierać drobne elementy. Drobne elementy mogą doprowadzić do zadławienia się dziecka.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.
SCHLEICH Jaskinia Donozaura zestaw 42261
SCD¹ 209,54 zł
194,00 zł