Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
SCHLEICH Eldrador Szkielet 42150

SCHLEICH Eldrador Szkielet 42150

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

SCD¹ 20,92 zł
18,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 2,92 zł


Opis produktu

Nr art.: A145338

SCHLEICH Eldrador Szkielet 42150
Czasem gdzieś na świecie pojawia się szkielet, który wzbudza strach nawet w odważnych rycerzach. Mowi się o tym różne historie. Większość myśl, że historia opowiada o starym królu.

Szkielet króla starszy w nocy w Eldrador.

Eldrador pełne jest tajemnic i mitów. Historię są różne i bardzo ciekawe. Niektórzy rycerze twierdzą, że szkielet ukazał im się w nocy, ni mówiąc przy tym ani słowa. Wzbudziło to w nich ogromny strach. Co prawda istnieje wiele historii, alenie wszystko jest prawdą. Z jednym zgadzają się jednak wszyscy: hostoria opowiada o starym, nieszczęśliwym królu.

Szczegóły:
• Nr kat.: 42150
• kategoria: World of History / Eldrador Rycerze
• Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Produkt może zawierać drobne elementy. Drobne elementy mogą doprowadzić do zadławienia się dziecka.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Schleich

Radość dla młodszych i starszych

Marka, która od wielu lat gości w pokojach dziecięcych i na regałach wielu kolekcjonerów. Postacie koni, psów, słoni, czy elfów stanowią popularność na całym świecie. Precyzyjne wykonanie i malowanie figurek pozwala dzieciom poznać świat zwierząt i rycerzy. Zabawa figurkami pobudza i rozwija też kreatywność dziecka.
SCHLEICH Eldrador Szkielet 42150
SCD¹ 20,92 zł
18,00 zł