ROTHO Talerzyk utrzymujący ciepło kolor raspberry

ROTHO Talerzyk utrzymujący ciepło kolor raspberry

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 4 szt.!

51,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A039321

ROTHO Talerzyk utrzymujący ciepło kolor raspberry
Talerzyk utrzymujący ciepło

Z talerzykiem marki Rotho jedzenie dla Twojego maluszka pozostaje ciepłe nawet, gdy karmienie trwa nieco dłużej. Do specjalnego pojemniczka, który znajduje się pod talerzykiem należy wlać gorącą wodę, która sprawi, że posiłek tak szybko nie wystygnie. Wysokie ścianki talerzyka ułatwiają nabieranie przygotowanego pokarmu, a gumowa obręcz na spodzie zapobiega przesuwaniu się talerzyka. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego gwarantującego długotrwałe użytkowanie. Wyprodukowany z polipropylenu. Nie zawiera bisfenolu A.

Akcesoria

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Rotho Babydesign

Specjalista od innowacyjnych rozwiązań

W chwili obecnej firma rotho zajmuje się między innymi dystrybucją produktów dla niemowląt i małych dzieci. Tworząc paletę produktów nie zapomina o opinii rodziców, oferując najlepsze dla ich dzieci rozwiązania. Firma Rotho wychodzi naprzeciw potrzebom i życzeniom swoich klientów, oferując im jednocześnie najwyższą jakość, bezpieczeństwo, niepowtarzalne wzornictwo, funkcjonalność, nowatorstwo i obsługę klienta na najwyższym poziomie.
ROTHO Talerzyk utrzymujący ciepło kolor raspberry
51,00 zł