ROTHO Soft Nakładka na sedes Seaworld kolor biały

ROTHO Soft Nakładka na sedes Seaworld kolor biały

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

SCD¹ 62,84 zł
39,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 23,84 zł

Opis produktu

Nr art.: A157733

ROTHO Soft Nakładka na sedes Seaworld kolor biały
Nakładka pomoże przyzwyczaić się dziecku do korzystania z toalety. Posiada miękkie wyściełanie co zapewni dziecku komfort siedzenia. Dzięki niewielkim rozmiarom jest łatwy w transporcie i sprawdzi się również w czasie podróży.

Wskazówka:
aby korzystanie z nakładki było wygodniejsze, zaleca się użyć również stopnia dla dziecka, co ułatwi siadanie na sedes.

Pielęgnacja i czyszczenie:
myć ciepłą wodą i mydłem

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Rotho Babydesign

Specjalista od innowacyjnych rozwiązań

W chwili obecnej firma rotho zajmuje się między innymi dystrybucją produktów dla niemowląt i małych dzieci. Tworząc paletę produktów nie zapomina o opinii rodziców, oferując najlepsze dla ich dzieci rozwiązania. Firma Rotho wychodzi naprzeciw potrzebom i życzeniom swoich klientów, oferując im jednocześnie najwyższą jakość, bezpieczeństwo, niepowtarzalne wzornictwo, funkcjonalność, nowatorstwo i obsługę klienta na najwyższym poziomie.
ROTHO Soft Nakładka na sedes Seaworld kolor biały
SCD¹ 62,84 zł
39,00 zł