Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
ROTHO BIO Line Nakładka na sedes Patu Design

ROTHO BIO Line Nakładka na sedes Patu Design

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • Dostępnych jeszcze 6 szt.!

SCD¹ 84,05 zł
72,50 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 11,55 zł

Opis produktu

Nr art.: A122304

ROTHO BIO Line Nakładka na sedes Patu Design
ROTHO BIO Line Nakładka na sedes

• łatwy montaż i czyszczenie
• dostosowana do każdej, standardowej muszli klozetowej
• podwyższony brzeg
• matowa powierzchnia
• wymiary: 32,6 cm x 26,3 cm x 15,8 cm

Patu
pomaga dzieciomw prawdłowym rozwoju. Patu łączy w sobie ekologię oraz przejrzystość zasad.
Patu to w 100% ekologiczna, licencjonowana marka. To alternatywa dla rodziców, dla których ważna jest ochrona środowiska.

Co oznacza dbałośc o zasoby naturalne?
Nowe, ekologiczne tworzywo sztuczne składa się w 95% z naturalnych surowców. Dbałość o środowisko to podstawa zdrowej przyszłości. Dołącz do ekologicznych rodziców. 95% surowców nie bazuje na ropie naftowej.

Czym są produkty biologicznie odnawialne?
95% surowców naturalnych podlega oczywiście biodegradacji. Pozostała część użytego tworzywa sztucznego również składa się z surowców, które są odnawialne. Wspaniałe rozwiązanie dla rodziców i środowiska naturalnego!

Gwarantowana jakość produktu
Rotho Babydesign oferuje produkty, które spełniają wysokie standardy. Szczególnie jeśli chodzi o najnowsze produkty. Seria Bio-Line to również dobrze znana jakość produktów marki Rotho.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Rotho Babydesign

Specjalista od innowacyjnych rozwiązań

W chwili obecnej firma rotho zajmuje się między innymi dystrybucją produktów dla niemowląt i małych dzieci. Tworząc paletę produktów nie zapomina o opinii rodziców, oferując najlepsze dla ich dzieci rozwiązania. Firma Rotho wychodzi naprzeciw potrzebom i życzeniom swoich klientów, oferując im jednocześnie najwyższą jakość, bezpieczeństwo, niepowtarzalne wzornictwo, funkcjonalność, nowatorstwo i obsługę klienta na najwyższym poziomie.
ROTHO BIO Line Nakładka na sedes Patu Design
SCD¹ 84,05 zł
72,50 zł