Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
RÖMER Wkładka chłodząca Keep Cool do fotelików z GRUPY 1 bez zagłówka

RÖMER Wkładka chłodząca Keep Cool do fotelików z GRUPY 1 bez zagłówka

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!

199,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A029694

RÖMER Wkładka chłodząca Keep Cool do fotelików z GRUPY 1 bez zagłówka
Wkładka chłodząca Keep Cool do Twojego fotelika samochodowego!

Wkładka marki Römer stworzony został w oparciu o technologię OUTLAST®.

Jak powstała Technologia Outlast®?
Technologia Outlast® była pierwotnie stworzona na potrzeby NASA, aby chronić astronautów przed wahaniami temperatury w kosmosie. Dzisiaj materiały Outlast® można spotkać w różnych produktach począwszy od odzieży i butów poprzez produkty medyczne, na zastosowaniach typowo przemysłowych skończywszy.

Czym jest Technologia Outlast®?
Technologia Outlast® oparta została na materiałach zmieniających fazę (PCM) i bazuje na procesie tzw. mikrokapsułkowania, znanego np. z żucia gumy - podczas żucia zawarte w gumie mikrokapsułki uwalniają smak. Inny przykład stanowią testery perfum w czasopismach. Tutaj mikrokapsułki są niszczone poprzez pocieranie papieru, co uwalnia zapach.
Materiały Outlast® różnią się od opisanych mikrokapsułek tym, że posiadają trwałą osłonę, która nie ulega zniszczeniu.

Jak działa Technologia Outlast®?
Wewnątrz opatentowanych mikrokapsułek zwanych Outlast® Thermocules™, znajdują się substancje podobne do parafiny, które umożliwiają zmianę fazy. Przykładem tej prostej fizycznej zasady jest H2O. Woda zamienia się w lód lub parę, kiedy dodajemy lub zabieramy energię. Technologia PCM wykorzystuje dokładnie to samo prawo fizyki.

Przez redukcję niepożądanych wahań temperatury, które mogą wpływać na małego pasażera, obicie Keep Cool pomaga w utrzymaniu stałej temperatury ciała. W ten sposób Twojemu dziecku nigdy nie jest za ciepło ani za zimno.

Zalety technologii OUTLAST®:
• aktywnie wyrównuje temperaturę
• chroni przed przegrzaniem lub wychłodzeniem
• redukuje pocenie się


Fotelik i pokrowiec nie są częścią dostawy.

Serwis

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Britax Römer

Britax Römer – stawiamy na bezpieczeństwo

Czy to na piechotę, rowerem czy też samochodem, niemiecka marka Römer troszczy się od 1872 roku o to, aby dzieci bezpiecznie dotarły do celu. We współpracy z partnerem Britax, który towarzyszy Römer od 1978, zrewolucjonizowali świat fotelików samochodowych oraz wózków. Marka Britax Römer zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę już od pierwszych mięsiecy życia niemowlęcia. Dziecko jest zawsze chronione dzięki systemowi Isofix, który zadba o pewne i bezpieczne zamontowanie fotelika. Szybki i prosty montaż fotelików sprawia, że każda podróż staje się o wiele łatwiejsza! Ponadto marka Britax Römer przekonuje swym inteligentnym designem oraz wysokimi standardami bezpieczeństwa.
RÖMER Wkładka chłodząca Keep Cool do fotelików z GRUPY 1 bez zagłówka
199,00 zł