RÖMER Prowadnice zapasowe do Baby Safe Isofix i Duo Plus

RÖMER Prowadnice zapasowe do Baby Safe Isofix i Duo Plus

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!

168,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A015854

RÖMER Prowadnice zapasowe do Baby Safe Isofix i Duo Plus
RÖMER Prowadnice do systemu Baby Safe Isofix

Prowadnice ułatwiają montaż bazy Isofix oraz chronią tapicerkę przed uszkodzeniem.
W przypadku problemów z właściwym funkcjonowaniem prowadnic, należy upewnić się, że nie dostały się do nich zanieczyszczenia i w razie konieczności dokładnie je oczyścić.
Prowadnice (1) należy zamontować na punktach mocujących Isofix (28), znajdujących się między siedzeniem a oparciem w samochodzie. Otwór prowadnic powinien być skierowany w górę.

W samochodach ze składanymi siedzeniami należy przed położeniem foteli koniecznie pamiętać o usunięciu prowadnic.

Serwis

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Britax Römer

Britax Römer – stawiamy na bezpieczeństwo

Czy to na piechotę, rowerem czy też samochodem, niemiecka marka Römer troszczy się od 1872 roku o to, aby dzieci bezpiecznie dotarły do celu. We współpracy z partnerem Britax, który towarzyszy Römer od 1978, zrewolucjonizowali świat fotelików samochodowych oraz wózków. Marka Britax Römer zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę już od pierwszych mięsiecy życia niemowlęcia. Dziecko jest zawsze chronione dzięki systemowi Isofix, który zadba o pewne i bezpieczne zamontowanie fotelika. Szybki i prosty montaż fotelików sprawia, że każda podróż staje się o wiele łatwiejsza! Ponadto marka Britax Römer przekonuje swym inteligentnym designem oraz wysokimi standardami bezpieczeństwa.
RÖMER Prowadnice zapasowe do Baby Safe Isofix i Duo Plus
168,00 zł