Infolinia: (0) 801 70 20 16² Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
RECARO Baza fix do fotelika Privia
obecnie wyprzedano

RECARO Baza fix do fotelika Privia

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Wysyłka gratis!
599,00 zł
cena z VAT


Opis produktu

Nr art.: A110438

RECARO Baza fix do fotelika Privia
Baza RECARO fix wraz z fotelikiem samochodowym Privia przeznaczone są dla dzieci w wieku od chwili narodzin do osiągnięcia 15 miesiąca życia. Łatwość transportu zapewnia składana stópka.

Dzięki RECARO SMARTfit możliwe jest połączenie fotelika z bazą.

• Produkt przeznaczony do fotelików RECARO Privia.
• Grupa ECE 0+ und I
• System Isofix zapewnia bezpieczny montaż fotelika w samochodzie
• Montaż fotelika na bazie za pomocą jednej ręki
• Lamka kontrolna sygnalizująca poprawny montaż
• Łatwość transportu

Baza RECARO fix w połączeniu z fotelikiem Privia gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo i komfort - o ile jest elementy te są poprawnie zamontowane i używane zgodnie z przeznaczeniem. Praktyczna baza na każdy dzień. Idealne przygotowanie do podróży.
Anleitung

Bazę można montować na tylnim siedzeniu prawie każdego modelu samochodowu. Należy upewnić się, czy dany model samochodu jest na liście producenta. Montaż bazy następuje wyłącznie na odpowiednio oznaczonych siedzeniach.
Typenliste

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Recaro

Recaro - eksperci wiedzą od lat

Firma Recaro zachwyca Klientów swoimi produktami od ponad 100 lat. Wilhelm Reutter założył w Sttutgardzie fabrykę zajmującą się karoserią i kołami, gdzie obok fotelików samochodowych, produkowano również siedziska do samolotów. W poźniejszym czasie powsała firma - córka, o nazwie Recaro Child Safety GmbH & Co KG, która skupiła się na pordukcji bezpiecznych fotelików samochodowych. Pracownicy regularnie sprawdzają foteliki samochodowe pod względem wykonania, bezpieczeństwa i komfortu dla dziecka. Komfort i bezpieczeństwo dziecka to priorytet firmy.