Infolinia: (0) 801 70 20 16² Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
RECARO Adapter Privia do wózka Recaro Easylife
obecnie wyprzedano

RECARO Adapter Privia do wózka Recaro Easylife

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
139,00 zł
cena z VAT


Opis produktu

Nr art.: A148280

RECARO Adapter Privia do wózka Recaro Easylife
Dzięki temu adapterowi możliwe jest zamocowanie fotelika Young Profi Plus na wózku Recaro Easylife.

• Wspaniałe uzupełnienie wózka Recaro Easylife.
• Elastyczny System Podróżny.
• Łatwy w montażu.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Opis produktu okazał się niewystarczający? Masz dodatkowe pytania dotyczące wybranego modelu wózka? Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie skontaktujemy się z producentem i odpowiemy na Twoje dalsze pytania.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Recaro

Recaro - eksperci wiedzą od lat

Firma Recaro zachwyca Klientów swoimi produktami od ponad 100 lat. Wilhelm Reutter założył w Sttutgardzie fabrykę zajmującą się karoserią i kołami, gdzie obok fotelików samochodowych, produkowano również siedziska do samolotów. W poźniejszym czasie powsała firma - córka, o nazwie Recaro Child Safety GmbH & Co KG, która skupiła się na pordukcji bezpiecznych fotelików samochodowych. Pracownicy regularnie sprawdzają foteliki samochodowe pod względem wykonania, bezpieczeństwa i komfortu dla dziecka. Komfort i bezpieczeństwo dziecka to priorytet firmy.