Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
59 osoby
oglądające dziennie dany produkt.
PUKY Rowerek biegowy na czterech kółkach Wutsch Ocean

PUKY Rowerek biegowy na czterech kółkach Wutsch Ocean

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!
  • Dostępnych jeszcze 9 szt.!

199,00 zł
cena z VAT


Opis produktu

Nr art.: A008137

PUKY Rowerek biegowy na czterech kółkach Wutsch Ocean
Rowerek biegowy na czterech kółkach "Wutsch"
Numer katalogowy: 4026

Rowerek biegowy dla dzieci zbudowany tak, by dzieci, które stawiają już swoje pierwsze kroczki, mogły wypróbować i rozwijać kolejne zdolności - wsiadanie, zsiadanie, odpychanie i kierowanie. Twoje dziecko uczy się w ten sposób początkowej koordynacji ruchowej.
Parametry techniczne: ergonomicznie kształtowane siodełko, lekka konstrukcja, lakier proszkowy wysokiej jakości chroniący przed otarciam.
Wymiary: 57 x 23 cm
Produkt przeznaczony dla dzieci od 18 miesiąca życia (przy wzroście ok. 80 cm).

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Puky

Mobilny maluch

Firma Puky to jeden z wiodących producentów pojazdów dla dzieci. Firma ta produkuje i rozwija swoje produkty wykorzystując najwyższej jakości materiały. Firma Puky posiada produkty dopasowane do wieku i potrzeb każdego dziecka. Dzięki nim dziecko podczas zabawy rozwija zdolności motoryczne, ćwiczy koordynację ruchową , uczy się wytrawłości i utrzymywania równowagi.
PUKY Rowerek biegowy na czterech kółkach Wutsch Ocean
199,00 zł