PUKY Hulajnoga trójkołowa R1 czerwona

PUKY Hulajnoga trójkołowa R1 czerwona

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!
  • Dostępnych jeszcze 13 szt.!

269,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A019927

PUKY Hulajnoga trójkołowa R1 czerwona
Hulajnoga trójkołowa R1
Numer katalogowy: 5163

Parametry techniczne: kierownica na łożyskach, manetki z zabezpieczeniem zsunięcia rączki dziecka, podest z tworzywa antypoślizgowego z modną dekoracją w gwiazdki, koła z tworzywa pełne, odporne na uderzenia lakierowanie proszkowe.
Wymiary: 76 x 62/66 cm
Produkt przeznaczony dla dzieci od 24 miesiąca życia (przy wzroście ok. 90 cm).

Szanowny Kliencie, pragniemy poinformowć, że artykuł ten może nie zawierać instrukcji obsługi w języku polskim. Prosimy o uważne zapoznanie się z umieszczonym powyżej opisem produktu.
Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać polskojęzyczną instrukcję obsługi, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Akcesoria

Cena
159,00 zł
Cena
45,00 zł

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Puky

Mobilny maluch

Firma Puky to jeden z wiodących producentów pojazdów dla dzieci. Firma ta produkuje i rozwija swoje produkty wykorzystując najwyższej jakości materiały. Firma Puky posiada produkty dopasowane do wieku i potrzeb każdego dziecka. Dzięki nim dziecko podczas zabawy rozwija zdolności motoryczne, ćwiczy koordynację ruchową , uczy się wytrawłości i utrzymywania równowagi.
PUKY Hulajnoga trójkołowa R1 czerwona
269,00 zł