Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta

Pierwsza wyprawka

wyprawka dla niemowląt
Przyszli rodzice z radością przygotowują się do przyjścia dziecka na świat. Warto zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze akcesoria, które ułatwią pierwsze miesiące po porodzie. Zakupowe szaleństwo czas zacząć!
lista zakupów wyprawka

Wyposażenie pokoiku

Jeszcze w okresie ciąży przyszli rodzice zastanawiają się nad urządzeniem pokoju dziecięcego. Pomalowane na różowo ściany dla dziewczynki, niebieskie elementy dekoracyjne dla chłopca, a może po prostu kolorowy pokój, który wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka. Aby nic ważnego nie umknęło uwadze przyszłych rodziców, przygotowaliśmy kilka wskazówek.Wybór odpowiednich mebli do pokoju dziecięcego to nie lada wyzwanie. Na rynku dostępnych jest wiele łóżeczek, kołysek, szaf oraz regałów to przewijania. Mamy nadzieję, że w ofercie naszego sklepu znajdą Państwo produkty, które spełnią wszystkie oczekiwania.

Najczęściej kupowane


Na spacer lub dłuższy wyjazd

Po porodzie rodzice spędzają większość czasu z maluszkiem w domu. Zdarza się jednak, że konieczny jest wyjazd do szpitala lub wyjście na spacer. Bez nosidełka lub wózka głębokiego wyprawa z maluszkiem staje się prawie niemożliwa. 
Ruch i świeże powietrze potrzebne są zarówno maluszkowi, jak i zmęczonym rodzicom. Na wspólne spaceru lub szybkie zakupy konieczny jest zakup fotelika samochodowego, wózka, nosidełka lub chusty do noszenia. Dzięki tym akcesoriom dziecko może zawsze towarzyszyć rodzicom.


Wszystko, czego potrzebujesz do przewijania

Jeszcze przed przyjściem dziecka na świat przyszli rodzice zastanawiają się nad koniecznym wyposażeniem. Co jest nam potrzebne do przewijania? Jaki regał do przewijania wybrać? Które pieluszki są odpowiednie dla danego wzrostu i wagi dziecka? Jak przygotować się do przewijania dziecka poza domem? Poniżej przestawiamy produkty, które powinny ułatwić przyszłym rodzicom wybór.

Na dobry start

Karmienie dziecka w pierwszych sześciu miesiącach jest szczególnie ważne. Mleko matki dostarcza dziecku ważne składniki odżywcze. Dzięki temu wzmocniony zostaje układ odpornościowy dziecka, co pomaga zapobiec alergiom. Karmienie piersią wzmacnia również więź między matką a dzieckiem.
Czasem karmienie piersią jest niemożliwe. Może to być uwarunkowane stresem, chorobą, nieodpowiednimi wskazówkami uzyskanymi w szpitalu lub niewłaściwą techniką ssania dziecka. W takich sytuacjach konieczne jest sięgnięcie po butelkę do karmienia. Mleko matki jest co prawda najlepsze dla prawidłowego rozwoju dziecka, ale dostępne obecnie na rynku mleka w proszku również zawierają najważniejsze składniki odżywcze.