Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
Philips AVENT Butelka antykolkowa SCF640/17 Klassik 125ml

Philips AVENT Butelka antykolkowa SCF640/17 Klassik 125ml

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

SCD¹ 29,30 zł
25,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 4,30 zł

Opis produktu

Nr art.: A131571

Philips AVENT Butelka antykolkowa SCF640/17 Klassik 125ml
Brak kolek i lepsze samopoczucie

• Zdecydowanie mnie kolej
• Niesamowity antykolkowy wentyl
• Spełni oczekiwania rodzica i rosnącego dziecka
• 0 % BPA
• Łatwa w czyszczeniu
• Od 0m+

Zapobiega kolkom
Spokojny sen i zdrowe odżywanie są bardzo ważne u dzieci. W specjalnej klinice przetestowano, czy butelk ama wpływ na zachowanie u dzieci. Wniosek badań ukazał, że butelka Philips AVENT ulepsza samopoczucie dziecka o ok. 28 min dziennie w porównaniu do użycia innej butelki. A zwlaszcza nocą.

Butelka posiada niesamowity wentl antykolkowy.
Gdy dziecko pije z butelki, wentyl porusza się, aby powietrze nie wnikało do żąłodka dziecka, lecz zostało w butelce. Dzięki czemu dziecko może kontrolować ilość spożywanego pokarmu.

Butelka jest łatwa w czyszczeniu.
Części butelki są wygodne w rozdzieleniu, aby je umyć. Dodatkowo posiada higieniczną osłonkę, która zadba o czystość butelki. Butelka marki Philips AVENT testowana była klinicznie przez 12 miesięcy. Faza testu ukazała wniosek, tj. reakcji dziecka na picie z danej butelki.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Avent

Stworzone z myślą o Twoim dziecku

Firma Philips Avent zwraca szczególną uwagę na zdrowie oraz prawidłowy rozwój dzieci. Dlatego też wszystkie produkty segmentu żywieniowego pozbawione są bisfenolu A. W ten sposób możesz być absolutnie pewna, że Twoje dziecko otrzymuje wyłącznie to co najlepsze. Philips Avent oferuje wysokiej jakości produkty do karmienia, które nie bez powodu polecane są przez lekarzy pediatrów oraz doświadczone matki.
Philips AVENT Butelka antykolkowa SCF640/17 Klassik 125ml
SCD¹ 29,30 zł
25,00 zł