Infolinia: (0) 801 70 20 16² Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
PEG-PEREGO Pałąk bezpieczeństwa Pliko Mini Nero

PEG-PEREGO Pałąk bezpieczeństwa Pliko Mini Nero

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • PEG-PEREGO Pałąk do wózka Booklet Nero

115,00 zł
cena z VAT


Opis produktu

Nr art.: A087261

PEG-PEREGO Pałąk bezpieczeństwa Pliko Mini Nero
PEG-PEREGO Pałąk bezpieczeństwa Pliko Mini

Dostosowany do wszytskich modeli Pliko.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Opis produktu okazał się niewystarczający? Masz dodatkowe pytania dotyczące wybranego modelu wózka? Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie skontaktujemy się z producentem i odpowiemy na Twoje dalsze pytania.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Peg-Perego

„Od rodziny, dla rodziny”

Zdanie, które idealnie opisuje powstanie włoskiej marki Peg Perego. Firma Peg Perego to duża, rodzinna firma za kulisami, której nie stoi tylko marka, ale także człowiek. Produkty Peg Perego przekonują swoją wysoką jakością i wykonaniem, idealne dla rodziców ceniących sobie solidne wykonanie z włoskim wyglądem. Marka ta posiada bogaty wybór wśród krzesełek do karmienia, fotelików samochodowych, bujaczków oraz wózków dziecięcych.
PEG-PEREGO Pałąk bezpieczeństwa Pliko Mini Nero
115,00 zł