PEG-PEREGO Baza Isofix 0+1

PEG-PEREGO Baza Isofix 0+1

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!
  • Peg-Pérego Baza do fotelika Primo Viaggio Gegurtet

504,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A081418

PEG-PEREGO Baza Isofix 0+1
PEG-PEREGO Baza Isofix 0+1

Baza Isofix 0+1 montowana jest w samochodzie za pomocą uchwytów isofix bez uźycia pasów bezpieczeństwa. Baza przeznaczona jest do fotelika Primo Viaggio Tri-Fix / Primo Viaggio Tri-Fix ES (grupa 0+) oraz Viaggio1 Duo-Fix (grupa 1).

Regulowana pod względem wysokości nóźka oraz wskażnik poprawnego zamocowania fotelika to dodatkowe atuty.

Uwaga! Przed dokonaniem zakupu naleźy sprawdzić, czy Państwa samochód wyposaźony jest w system isofix.

Akcesoria

Cena
74,00 zł
Cena
56,00 zł

Serwis

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Peg-Perego

„Od rodziny, dla rodziny”

Zdanie, które idealnie opisuje powstanie włoskiej marki Peg Perego. Firma Peg Perego to duża, rodzinna firma za kulisami, której nie stoi tylko marka, ale także człowiek. Produkty Peg Perego przekonują swoją wysoką jakością i wykonaniem, idealne dla rodziców ceniących sobie solidne wykonanie z włoskim wyglądem. Marka ta posiada bogaty wybór wśród krzesełek do karmienia, fotelików samochodowych, bujaczków oraz wózków dziecięcych.
PEG-PEREGO Baza Isofix 0+1
504,00 zł