Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
Skorzystaj z rabatów
Skorzystaj z rabatów
Zniżka
aż do -100 zł
00
godz.
00
min.
00
sek.
Sprawdźi
NUK Płyn do mycia butelek 380 ml

NUK Płyn do mycia butelek 380 ml

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
  • NUK Płyn do mycia butelek z dozownikiem piany

SCD¹ 20,92 zł
17,52 zł
cena z VAT
(4,61 zł / 0)
Oszczędzasz 3,40 zł


Opis produktu

Nr art.: A018324

NUK Płyn do mycia butelek 380 ml
NUK Płyn do mycia butelek i smoczków

Płyn NUK został stworzony z myślą o myciu artykułów dla niemowląt. Skład płynu oparty jest na składnikach naturalnych, których enzymy skutecznie usuwają pozostałości mleka, kaszki czy soków.

Płyn NUK jest przy tym wyjątkowo łagodny, możesz nim bez zastrzeżeń myć elementy takie jak butelki, smoczki, kubki, naczynia dziecięce, jakt też zmywalne zabawki czy elementy laktatorów.
Na jakiej zasadzie działa płyn NUK?
• składniki naturalne, pozbawione substancji zapachowych oraz barwników
• szczególnie skuteczne usuwa białko mleka, pozostałości kaszki i soków
• łatwe spłukiwanie bez pozostałości
• neutralne dla skóry ph (testowany dermatologicznie)
• składniki na bazie odnawialnych surowców ulegających biodegradacji
• zawartość 380ml

Posiłki noworodka w pierwszych miesiącach życia składają się głównie z produktów mlecznych i papki. Szczególnie trudnym do usunięcia jest białko mleka, które osadza się na dnie butelek, w smoczkach jak też na dziecięcych naczyniach, powodując nieprzyjemny zapach oraz tworząc dogodne podłoże do rozwoju bakterii. Płyn NUK jest wyjątkowo łagodny, ponieważ przy jego produkcji zrezygowano z dodatku substancji zbędnych podczas czyszczenia mlecznych pokarmów. Zamiast nich płyn NUK zawiera enzymy, które usuwają białka i pozostałości zagęszczaczy.

Działanie enzymów na białka zauważalne jest przy procesie trawienia. Na tym naturalnym procesie opiera się receptura płynu NUK. Dzięki gęstej konsystencji płyn rozprowadza się szybko na powierzchni oraz jest łatwo spłukiwany wraz z resztkami pokarmu.

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

NUK Płyn do mycia butelek 380 ml
SCD¹ 20,92 zł
17,52 zł