NUK Muszle laktacyjne, zestaw

NUK Muszle laktacyjne, zestaw

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

SCD¹ 59,00 zł
45,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 14,00 zł

Opis produktu

Nr art.: A007252

NUK Muszle laktacyjne, zestaw
Zestaw skłądający się z dwóch muszli laktacyjnych służących do ochrony brodawek sutkowych oraz 2 silikonowych wkładów.

Muszle laktacyjne:
Dla mam, które posiadają dużo mleka lub przy niekontrolowanym wydzielaniu pokarmu. Anatomicznie ukształtowane muszle (PP) służące zbieraniu wydzielanego mleka podczas i między karmieniem. Z praktycznym dzióbkiem, dzięki któremu przelewany pokarm na pewno się nie zmarnuje. Małe podpórki ułatwiające utrzymywanie produktu w pozycji pionowej

Muszle do ochrony brodawek sutkowych:
Chronią podrażnione brodawki między jednym karmieniem a drugim. Anatomicznie ukształtowane muszle (PP) umożliwiają łatwe zakładanie nie utrudniając jednocześnie noszenia biustonosza do karmienia.
Otwory wentylacyjne sprzyjają cyrkulacji powietrza dając ukojenie podrażnionym brodawkom.

Wkładki silikonowe
Pasują do muszli laktacyjnych i muszli do ochrony brodawek.
Anatomiczne ukształtowane muszle z silokonu, który nie podrażnia skóry. Można nosić je z biustonoszem do karmienia. Malutkie wypustki silikonowych poduszeczek dbają o odpowiedni komfort noszenia.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

NUK Muszle laktacyjne, zestaw
SCD¹ 59,00 zł
45,00 zł