NIP Miss Denti Smoczek rozm. 2 (bez ząbków) kolor fioletowy
obecnie wyprzedano

NIP Miss Denti Smoczek rozm. 2 (bez ząbków) kolor fioletowy

  • Czas dostawy: produkt jest obecnie niedostępny
  • Dostawa gratis od 150,00 zł
25,19 zł
19,83 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 5,36 zł

Opis produktu

Nr art.: A091441

NIP Miss Denti Smoczek rozm. 2 (bez ząbków) kolor fioletowy
Smoczek Miss Denti Smoczek rozm. 2 dla dziecka od 5-13 miesiąca życia.

Wspiera zdrowy rozwój zębów.
Nowoczesny kształt smoczka Miss Denti został stworzony, by zmniejszyć ryzyko wystąpienia wad zgryzu.

Miss Denti jest smoczkiem medycznym z opatentowanymi skrzydełkami, którego kształt jest szerszy w porównaniu ze standardowymi smoczkami.

Szeroki kształt smoczka Miss Denti zapewnia rozłożenie nacisku przy gryzieniu, a tym samym odciąża delikatne zęby sieczne oraz obszar szczęki.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Nip

nip …for my happy baby

Dzieci wzbogacają jak i wywracają życie rodziców do góry nogami. Świeżo upieczeni rodzice mają nielada wyzwanie przed sobą. Produkty marki nip pomogą ułatwić codzienne rytuały. Od 1932 roku firma ta wraz z naukowcami, pediatrami i położnymi produkuje wysokiej jakości artykuły dla dzieci i rodziców. Jakość produktów jest regularnie badana i kontrolowana przez odpowiednie instytucje. Lata doświadczeń pomogły stworzyć praktyczne artykuły niezbędne w każdym domu.