Infolinia: (0) 801 70 20 16Newsletter Wysyłka gratis od 150 zł Obsługa Klienta
MATTEL Batman vs. Superman - Kryjówka Jaskinia Batmana

MATTEL Batman vs. Superman - Kryjówka Jaskinia Batmana

 • Dostepny
 • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
 • Wysyłka gratis!
 • Dostępnych jeszcze 1 szt.!

299,00 zł
cena z VAT


Opis produktu

Nr art.: A174257

MATTEL Batman vs. Superman - Kryjówka Jaskinia Batmana
Batman od zawsze dysponował najlepszymi narzędziami do walki ze złem w Gotham City, a jego jaskinia nie stanowi tu wyjątku. Wystarczy przekręcić środkowy przycisk Power Pad, by zestaw przekształcił się w tajemne centrum dowodzenia. Przekręcając górny przycisk Power Pad, ukaże nam się cały arsenał broni do walki z przestępcami. W zestawie znajdziemy również figurkę partnera sparingowego, który pomaga ćwiczyć naszemu bohaterowi wschodnie sztuki walki. A ponadto figurkę Jokera, który jak wiadomo ma zawsze złe intencje... Po uruchomieniu dolnego przycisku Power Pad, otworzą nam się bramy garażu i nasz bohater będzie mógł udać się na spotkanie z wrogiem. W jaskini batmana znajdziemy również więzienie oraz windę.

Szczegóły:
 • Wiek: od 3 lat

  Uwaga
  Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Drobne elementy mogą doprowadzić do zadławienia się dziecka.
 • Akcesoria

  Cena
  149,00 zł

  Dostawa przesyłek:

  W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

  MATTEL Batman vs. Superman - Kryjówka Jaskinia Batmana
  299,00 zł